“היה לי נס”: נשיא איחוד הצלה חזר לישראל במטוס פרטי

לווה מבית החולים במיאמי מלווה בשיירה ארוכה של חברי הקהילה היהודית. ראש עיריית בל הארבור במחוז מיאמי-דייד: “אלי חוזר הביתה למשפחתו כמנצח”. ביר: “נלחמתי על החיים שלי במשך כמה שבועות, עכשיו אני חוזר לישראל להמשיך להציל חיים”

 

נשיא ומייסד איחוד הצלה אלי ביר שהבריא מקורונה המריא ממיאמי היום (שלישי) לפנות בוקר ועושה דרכו חזרה לישראל. ביר נדבק בנגיף הקורונה לפני כחודש וחצי בעת שהיה במסע לגיוס תרומות לאיחוד הצלה בארה”ב. הוא אושפז בביה”ח במיאמי, מצבו הורע והוא הורדם והונשם על ידי רופאיו. כאמור, היום לפנות בוקר המריא בחזרה לישראל במטוסה הפרטי של ד”ר מרים אדלסון.

את דרכו מבית החולים במיאמי לנמל התעופה עשה באמבולנס כאשר הוא מלווה בשיירה ארוכה של חברי הקהילה היהודית במיאמי שנסעו מאחרי האמבולנס ברכביהם, עודדו אותו לפני המראתו עברו על פניו ונפרדו ממנו. ראש עיריית בל הארבור במחוז מיאמי-דייד, גבריאל גרויסמן, בירך את ביר על חזרתו הביתה ואמר “אחרי מאבק עיקש במחלת הקורונה, אלי חוזר הביתה למשפחתו כמנצח”. ביר, שעדיין מתאושש, אמר לפני שעלה למטוס: “נלחמתי על החיים שלי במשך כמה שבועות, עכשיו אני חוזר לישראל להמשיך להציל חיים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.