מי ‘השטן’ החדש של נתניהו? (וידאו)

ערוץ 2 חושף: המשטרה השלימה את עבודתה במסגרת הליך הבדיקה. החומר הועבר ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, והמשטרה מחכה כעת האם היועץ יחליט לפתוח בחקירה באזהרה לראש הממשלה או מי מבני משפחתו. צפו בדיווח של אמנון אברמוביץ. {אברמוביץ חושף }

התקדמות  בפרשת נתניהו:  המשטרה השלימה את עבודתה במסגרת הליך הבדיקה. החומר הועבר ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, והמשטרה מחכה כעת האם  היועץ יחליט לפתוח בחקירה באזהרה לראש הממשלה או מי מבני משפחתו.

על פי הדיווח של אמנון אברמוביץ בערוץ 2  בסביבת נתניהו רואים כעת במבקר המדינה וביועץ המשפטי לממשלה גורמים עויינים. “נתניהו לחוץ בעקבות הדברים, וזאת משום שהבדיקה בעניינו הותנעה בידי גורם בסביבתו הקרובה”, דיווח.

מלשכת נתניהו נמסר בתגובה לדברים כי “איש בסביבת ראש הממשלה לא אמר את הדברים שיוחס להם, ואף אחד מבני משפחתו של ראש הממשלה לא קיבל כספים בניגוד לחוק. שני בניו גרים בבית, ואנו חוזרים ואומרים: לא יהיה כלום – כי אין כלום. ראש הממשלה מאמין שהציבור זכאי לבחור בין ערוצים מסחריים שיתחרו ביניהם ויציגו עמדות שונות ומגוונות”.

כזכור, רק בחודש שעבר התייצב נתניהו במליאת הכנסת לדיון ונשאל נתניהו על הבדיקה בעניינו: “יש שיטפון של הבלים שטויות והמצאות ושקרים. אין אש אין עשן, יש אוויר חם”.

נתניה השיב לחכ פראן על סיפורי הדרכון של בנו יאיר ואמר: “לא דרכון, לא פנמה, לא חשבון, לא כלום. בבל”ת מוחלט. יש שיטפון של הבלים, של שטויות, של המצאות, של שקרים. למרות שעוסקים בזה הרבה שנים, לא מצאו כלום מסיבה פשוטה – כי אין כלום, לא היה כלום. עצרו את החייטים. גם כאן לא יהיה כלום כי אין כלום, אין שום דבר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.