היערכות לחורף שסוף סוף הגיע

איך נחמם את הבית בעונה הקרירה- 

רדיאטור –בעל פיזור חום אחיד לחימום חללים גדולים . בחירת הרדיאטור נעשית לפי מספר הצלעות שלו (בין 7 ל- 14) בהתאם לגודל החדר (ככל שכמות הצלעות עולה, ניתן לחמם חדר גדול יותר ואפילו לחללים גדולים כמו סלון , כאשר  צלע מספיקה לחימום בין מטר למטר וחצי רבוע. הוא מתאים במיוחד לחדרי אנשים מבוגרים ולחדרי הילדים שלהם מומלץ לרכוש מכשיר בעל פינות מעוגלות המקדמות בטיחות.

רשת הום סנטר רדיאטור חדש אלף חמש מאות ואט מחיר 1199.90

תנור חשמלי מצטיין בחימום של חללים גדולים בצורה יעילה של אנרגיה וחשמל.

תנור גז מתאים לשימוש בחללים גדולים אותם רוצים לחמם . הוא פולט חום נעים ויעיל לחללים השונים, כאשר שימוש בגז לחימום הבית מהווה פתרון חסכוני באנרגיה.

מפזר חום מכשיר נייד וקל מאוד לנשיאה, המחמם במהירות את האוויר ומתאים לחימום רגעי .

 תנור לחדר האמבטיה –מחמם במהירות את חלל האמבטיה ושומר על טמפ הגוף. מומלץ לתלות אותו על הקיר בגובה של 1.80 מטר על מנת להבטיח תוצאות מקסימאליות .

תנור נפט תנור  שמאפשרים לחמם במהירות את החללים ללא שימוש בגז או חשמל. הוא מפיץ חום נעים מתאים לשימוש גם מחוץ לבית.

  • בשימוש במכשירי החימום למיניהם יש לשמור על ערנות ולהקפיד על כללי בטיחות. 

תחזוקה נכונה של גופי חימום

רוצים לחסוך בצריכת החשמל?

​ ​

רשת הום סנטר כרבולית 2 ב50 שקלים

יש לשמור על  טמפרטורה קבועה של 25 מעלות בחדר בו מופעל מכשיר החימום.

כלל ברזל: תמיד עם התקן בטיחות: בעת רכישת המכשיר וודאו כי תנור מסומן בתו תקן ויש לו התקן בטיחות המפסיק את פעולתו כשהוא נוטה על צדו או נופל.

הכנת גוף החימום לשימוש:לפני השימוש הראשון במכשיר חימום חשמלי יש לנקותו מאבק ולאוורר את החדר לפיזור ריחות לא נעימים.  כמו כן מומלץ לפתוח חלון למספר דקות .

הצבה נאותה של גוף החימום– וודאו כי התנורים עומדים על בסיס יציב ואינם מתנדנדים. מומלץ להרחיקם מקרבת חפצים דליקים כמו מיטות, שמיכות, שטיחים ווילונות. כמו כן מומלץ להרחיק את גוף החימום מבעלי חיים. בכל מקרה, אין להניח עליהם בגדים לייבוש.

חסכון באנרגיה

כאשר רוצים לחמם חדר מסוים שבו שוהים מומלץ לסגור את החלונות והדלתות לחדרים שאינם בשימוש, על מנת לחסוך בחימום מיותר ולמקסם את יתרונות הפעולה (בשימוש תנורי גז או נפט – מומלץ להשאיר פתח אוורור של אוויר מבחוץ).

חשוב להצטייד מראש בתאורת חירום – המאפשרת ליהנות מרשת הגנה בפני הפסקות חשמל, וגם מלווה אותנו בירידה למחסנים או בשהייה בטבע כשמחשיך מוקדם.

רשת הום סנטר שמיכה חשמלית 249.90

רשת הום סנטר מציגה סדרה של תאורת חירום, המבטיחה לכם מקור אור בשליפה, שהופך לפק’ל בכל בית ישראל בעונת הגשמים החורפית.

סדרי גודל של מחירים ברשת הום סנטר:

תנור אמבט -99 – 180 ש”ח

מפזר חום לאמבט ולחדר- 99 ש”ח

רדיאטור לחדרי ילדים בעל 9 צלעות – 350 ש”ח

מקרן חום לחדרי הבית שולחני או עומד –  250 – 290 ש”ח

​רדיאטור חדש עם צלעות מוגנות וצג דיגיטלי 999 – 1,200 ש”ח​

​שמיכה חשמלית בעלת 3 דרגות חום – 249 ש”ח​

תאורת חירום ניידת ונטענת בחשמל  מספקת אור חזק , כולל פנס  ומתאימה לבית ולטיולים. בעלת  זמן תאורה  של מעל 24 שעות מחיר 129.90 ₪ .

תאורת חירום המתאימה לנשיאה , בעלת 24 נוריות  וכן פנס  בעלת זמן תאורה של מעל 24 שעות מחיר 99.90 ₪

כמו כן מציעים ברשת תאורת חירום נטענת ניידת LED  המתאימה לשימוש בבית ובטיולים בעלת ידית אחידה לנשיאה נוחה , כולל מנגנון הגנה מפני טעינת יתר. התאורה מתאימה גם לשימוש בחדרי מדרגות, תלייה מעל לדלת והצבה במקומות ציבוריים (בתי מלון), בזכות אפשרות להדלקת אוטומטית, חוט הדלקה וכפתור בדיקה  מחירים 120 לד- 149.90 ₪, 90 לד – 119.90

רשת הום סנטר מקרן חום עומד 299.90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.