הישיבישיר 4 – שירת בחורי הישיבה הסוחפת של ׳קול ברמה׳ • צפו

גאים ונרגשים להציג בפניכם את קליפ הישיבישיר 4# מבית ׳קול ברמה׳ ועיריית ירושלים – • עיבוד והפקה מוזיקלית: מאסטרו יואלי דיקמן • צפו

רדיו קול ברמה גאה להציג את מיזם שירת ההמונים ישיבישיר 4 ספיישל חנוכה עם אפקטים מוזיקליים מיוחדים שטרם נראו כמותם, אלפי בחורי ישיבה שרים שיר אחד, מנצח אחד על במה אחת בהרמוניה מושלמת.

בנר שביעי של חג החנוכה התכנסו 3000 בחורים ואברכים לפי הנחיות משרד הבריאות במרכז הקונגרסים בבנייני האומה בירושלים לביצוע משותף במסגרת מיזם הישיבישיר. אירוע שפתח את חגיגות בר המצווה של רדיו קול ברמה המציין 13 שנים להקמתו.

האירוע שהתקיים כאמור בבנייני האומה בירושלים, נפתח בתקציר של אירועי ישיבישיר הקודמים שהוכתרו כהצלחה גדולה ומרגשת. על ההנחיה הופקד השדרן נחום סיגל מניו יורק.

נרשם ביקוש שיא לרכישת כרטיסי כניסה וזמן קצר לאחר פתיחת מוקדי המכירות התבשרו המארגנים על ביקוש אדיר וכל הכרטיסים נמכרו. ישיבישיר 4 ספיישל חנוכה התקיים השנה בשיתוף עיריית ירושלים והמחלקה למורשת מן המזרח, בהשתתפות ראש העירייה מר משה ליאון וסגן ראש העיר צביקה כהן.

הרב צביקה כהן אמר בדבריו “אני גאה ונרגש לקחת חלק במיזם החשוב לבני הישיבות ואברכי הכוללים היקרים באירוע מיוחד ומרגש על טהרת הקודש”.

על האירוע ניצח המאסטרו יואלי דיקמן, כשהקהל מלווה את השיר בתופים ממותגים של בנק פאג”י שלקח חסות על האירוע. השיר הנבחר הפעם היה השיר “לא אמות כי אחיה” בביצוע מרדכי בן דוד ומיכאל שטרייכר. שטרייכר עצמו עלה על הבמה לשיר. השיא היה כשהזמר מיכאל שטרייכר שנמנע מלהופיע בשנים האחרונות, פרץ בבכי מול קהל האלפים כששר את “יסור יסרני”. במהלך השיר אף התקיים מופע קסמים ייחודי שהדגיש את העניין של “יסור יסרני ה’”.

מיזם ישיבישיר הינו מיזם ייחודי של רדיו קול ברמה המתקיים זו השנה הרביעית ברציפות בניצוחו של יואלי דיקמן בהתלהבות שיא של הקהל. השנה התקיים מופע שירה המשלב שירי ראש חודש עם עקיבא ושלמה כהן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.