הכירו את הנהג המסית: ״צריך לשחוט את החרדים בטבריה״

מתיעוד שהגיע לידי ‘אקטואליק’ נראים ארבעה מנהגי חברת סופרבוס כשהם מדברים במלים קשות ובוטות כנגד הציבור החרדי בטבריה. צפו

לאחר התקרית שבה תקפו עשרות פעילים אנטי דתיים בטבריה את חסידי קרלין בעת שבאו לשבות בהילולת האדמו”ר מקרלין, הגיע לידי המערכת תיעוד שממחיש את גודל השנאה והתיעוב שרוחשים בקרב האוכלוסייה המקומית כלפי הציבור החרדי בעיר.

צפו בתיעוד

מתיעוד שהגיע לידי ‘אקטואליק’ נראים ארבעה מנהגי חברת סופרבוס כשהם מדברים במלים קשות ובוטות כנגד הציבור החרדי בטבריה. אחד הנהגים סינן לעבר חרדי תושב העיר ״צריך לשחוט את החרדים בטבריה״, כלשונו.

חברת סופרבוס מסרה בתגובה ל”אקטואליק”: “סופרבוס מתנגדת בכל תוקף לאמירות המוצגות בסרטון, מגנה כל התנהגות מסוג זה על ידי נהגי החברה ומדגישה כי אף התבטאות כזו לא תעבור על סדר היום. הנהגים הורדו מסידור העבודה באופן מיידי וזומנו לבירור משמעתי במסגרתו תישקל המשך העסקתם. יצוין כי לחברת סופרבוס מערכת יחסים מצוינת וארוכת שנים עם המגזר החרדי, המבוססת על כבוד הדדי, ופעילות משותפת ברבדים רבים”.

כזכור, אלפי חסידי קרלין סטולין שהגיעו בשבת האחרונה לשבות בעיר טבריה לרגל הילולת האדמו”ר מקרלין זיע”א, זכו לקבלת פנים קשה במיוחד, כאשר עשרות פעילים אנטי חרדיים תקפו אותם בהתבטאויות קשות במיוחד ובמופע אימים של שנאה ותיעוב.

אחרי המאבק החילוני בערד הגיע תורה של טבריה לככב במדדי שנאת החרדים, כאשר בשידור החי שהועבר ברשתות החברתיות ע”י הפעילים ממקום התרכזות חסידי קרלין, צפו עשרות אלפי מתושבי העיר שגם הגיבו במהלך השידור בצורה שאינה מותירה מקום לספק: שנאת החרדים בטבריה הרימה ראש.

לפני כמה חודשים הגיעה מגישת הטלוויזיה צופית גרנט יחד עם צוות צילום לשכונה חרדית בעיר ותלתה בה שלטים עם הכיתוב “אזהרה חמורה, אין לעבור ברחובותינו בלבוש לא צנוע”. תושבי המקום זעמו ווטענו שהיא יוצרת פרובוקציה עם “פייק ניוז”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.