הכירו: כלי הביוטי המקצועי שכבש את טיקטוק

מסיר שערות עדינות, משפר ומחליק את מרקם העור על ידי פעולת פילינג עדינה המסייעת בספיגה טובה של קרם הפנים/ סרום, וליצירת בסיס מושלם למריחת מייקאפ

המותג הבינלאומי INTUITION משיק לראשונה סכין חדשנית לנשים: INTUITION DERMA GLOW (אינטואישן דרמגלואו), כלי ביוטי מקצועי, שכבש את הטיק טוק בעולם, המיועד לפעולת הדרמפלינג, המסייע למראה עור פנים חלק וזוהר, מסיר שערות עדינות, ומשפר ומחליק את מרקם העור. ע"י פעולת פילינג עדינה המסייעת בספיגה טובה של קרם הפנים/ סרום, וליצירת בסיס מושלם למריחת מייקאפ.

דרמפלנינג פנים הוא טיפול מיוחד לטיפוח העור, הנערך באמצעות סכין בעלת להב אחד, המקלף ידנית ומחדש את מראה עור הפנים. הטיפול גורם לעור להיראות חלק ורענן, מסיר תאי עור מתים, פגמים ופסולת, וחושף מראה חדש וזוהר. הטיפול מותאם אישית לפי סוג העור וצרכיו של כל מטופל.

הוראות השימוש: תחילה יש לנקות את עור הפנים ולייבש. לפני השימוש למרוח סרום /שמן, יש להחזיק את הידית בזוית של 45 מעלות ולהחליר מלמעלה למטה על העור באמצעות תנועות קצרות וקלות כלפי מטה, עם היד החופשית מומלץ למתוח העור. יש לנקות את הלהב בהתאם לצורך ע"י החלקתו על פיסת בד והסרת השאריות, בסיום למרוח קרם לחות לפנים ולהשתמש בכיסוי הלהב לאחר השימוש. (מומלץ להחליף את הלהב לאחר 1-3 שימושים).

אין להשתמש במקרים של אקנה, פצעים ורגישות בעור.

מחיר מבצע מיוחד לרגל השקה עד ה – 12.12.23: מחיר לצרכן: הידית +2 סכינים: 64.90 ₪, במקום, 79.90 ₪. שלישיית סכינים (מילוי) 44.90 ₪, במקום 59.90 ₪.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *