“הכרטיסייה” של מילצ’ן, וההבטחה של דרעי

ערוץ 2 חשף הערב חשבוניות על משקאות , שנמצאות בידי חוקרי המשטרה שאותם רכש מילצ’ן בעשרות אלפי שקלים. משפחת נתניהו: “העברנו מתנות אחד לשני”. דרעי: לא נקים ממשלה חלופית.

עם תחילת חקירתו של ראש הממשלה, אנשיו של מילצ’ן  דאגו לרכז את כרטיסיות הזמנת המשקאות האלכוהוליים שרכש. בחנות ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה  שם ריכז מילצ’ן את קניותיו.

על פי החשבוניות -שפורסמו בערוץ 2 הסכום מגיע לעשרות אלפי שקלים.

באמצעות כרטיסיות ההזמנות  שנשמרו באמתחתו של  מילצ’ן ניתן ללמוד על הרגלי השתייה של ראש הממשלה, בין היתר נראה הפסקות ממושכות של מספר חודשים בהזמנות, ולעתים ניתן לראות גם הזמנות המתבצעות יום לאחר יום.

בסך הכל בין השנים 2010 ל-2012 הזמין ארנון מילצ’ן  משקאות בסכום כולל של יותר מ-57 אלף שקלים.המשטרה תצטרך לבדוק האם המשקאות הועברו  לנתניהו או שמא רק חלקן. במשפחת נתניהו אומרים כי המתנות שקיבלו היו הדדיות וכי משפחת נתניהו העבירו אף הם מתנות למילצן, אלא במשטרה סבורים כי היו אלו מתנות  זולות ביחס למה שקיבל נתניהו.

בנוסף, עמית סגל דיווח הערב ב”מהדורה המרכזית” כי אריה דרעי מתנגד לכך לממשלה חלופית. “אם החקירה תוביל לכתב אישום ולפרישת ראש הממשלה” – ש”ס לא תיתן את ידה לאף ממשלה חלופית או מועמדת חלופי”, הודיעו בש”ס. “אנחנו כולנו נלך לבחירות”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. less then $5,000 a year.
    If this is the bribery case they are talking about prime Minister Netanyahu has nothing to worry about

    triboro |
    הגב