הכתב הפוליטי נדב פרי פורש מ’ערוץ 10′

אחרי 9 שנות עבודה: נדב פרי ששימש ככתב הפוליטי של ‘ערוץ 10’ פורש מהערוץ. לחבריו כתב: אחרי לא מעט שנים בתקשורת הלכה והתחדדה תחושת המיצוי. החלטתי לצאת לדרך חדשה, ואם לא עכשיו – אימתי

הכתב הפוליטי של חדשות 10, נדב פרי, עוזב את החברה ופורש מעולם העיתונות. בשבוע שעבר פנה פרי למנכ”ל חדשות 10, גולן יוכפז, ועדכן אותו על כוונותיו.

הוא כתב ברשת הטוויטר: “הודעתי עכשיו לחברי בחדשות 10 על עזיבתי את החברה ויציאתי לדרך חדשה. ב-17 השנים האחרונות סיקרתי שבע כנסות שונות. זמן לפנות לאתגרים חדשים”.

פרי בן ה-35 החל לעבוד בשנת 2006 ככתב הפרלמנטרי של חדשות הערוץ. בנוסף לתפקיד זה הוא מגיש בערוץ הכנסת את התוכנית “זוג או פרט” עם עמית סגל.

את הקריירה בתחום הוא החל במהלך שירותי הצבאי בגלי צה”ל ולאחר מכן ככתב בתחנה הצבאית.

במכתב שהעביר לעובדי חדשות 10 כתב פרי בין היתר: “אחרי לא מעט שנים בתקשורת – כולן ככתב, רובן המכריע ככתב פוליטי – הלכה והתחדדה תחושת המיצוי. החלטתי לצאת לדרך חדשה, ואם לא עכשיו – אימתי.

“אני נפרד מהעיסוק העיתונאי, שהיה בשבילי שירות צבאי, מקצוע, הובי, אורח חיים ואהבה גדולה, ואני גם אומר שלום לכם – חבריי הטובים והאהובים בחדשות 10. הפרידה מכם היא הדבר הכי קשה בסיפור הזה, אבל הידיעה שאני עוזב בשעתה המקצועית היפה ביותר של החברה, מעודדת ומקלה. אני חב תודה גדולה ליוסי ורשבסקי ולגולן יוכפז – שניים שהייתי ממקם בשקט בכל קוקפיט”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.