הליכוד הגיש תלונה נגד כחול לבן: “ניסנקורן לא התפטר”

הליכוד הגישה תלונה לועדת הבחירות המרכזית נגד מפלגת השמאל כחול-לבן ואבי ניסנקורן, זאת לאור העובדה שניסנקורן לא התפטר מתפקידו כיו״ר ההסתדרות

הליכוד הגישה תלונה לועדת הבחירות המרכזית נגד מפלגת השמאל כחול-לבן ואבי ניסנקורן, זאת לאור העובדה שניסנקורן לא התפטר מתפקידו כיו״ר ההסתדרות.

״מר ניסנקורן החליט באופן תמוה שלא לפרוש מראשות ההסתדרות תוך שהוא יוצא לחופשה ללא תשלום עד לבחירות וממשיך הלכה למעשה לעמוד בראשות אחד הארגונים החזקים במשק הישראלי״, נכתב בתלונת הליכוד, ״בכך יש כדי להעלות חשש מהותי כי הסיבה שמר ניסנקורן מבקש להישאר לעמוד בראש ההסתדרות הינה רצונו, וחמור מכך רצונה של מפלגת כחול-לבן, לרתום את מנגנון ההסתדרות לטובת מפלגת כחול-לבן״.

הליכוד ציין במכתבו כי ניסנקורן התערב בימים האחרונים בסיום שביתת נהגי הרכבות, חרף החל״ת עליו דיווח. ״אם כן ברור כי יציאתו של מר ניסנקורן לחופשה ללא תשלום, איננה אלא אחיזת עיניים והוא ממשיך להיות המוציא והמביא בהתסדרות על כל המשתמע מכך״, נכתב בתלונה.

בליכוד הביאו הוכחה נוספת לדיל הפסול בכך שמר ניסנקורן הביא לכנס התמיכה בבני גנץ 250 עובדי עיריית ירושלים שהובאו לכנס ע”י יו”ר מרחב ירושלים בהסתדרות מר דני בונפיל.

״עסקת התן וקח בין מר אבי ניסנקורן היא שקופה וברורה ונועדה מחד גיסא להיטיב עם מר ניסנקורן אישית על ידי שיבוצו במקום גבוה ביותר ברשימה ומאידך גיסא מספק מר ניסנקורן את מנגנון ההסתדרות שבראשה הוא מתעקש להמשיך לעמוד ואת הוועדים הגדולים במשק״, נכתב בעתירת הליכוד, ״נבקש טיפול דחוף בתלונה הנ”ל והבהרת הדברים בהקדם האפשרי בטרם תיקבענה עובדות בשטח שגם החלטה של ועדת הבחירות המרכזית לא תוכל לשנות אותן לאחר מכן״.

את התלונה הגיש בשם הליכוד עו״ד מיכאל דבורין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.