המאבק מתמוסס: הח”כים נעדרו מטקס קריעת הכרטיסים של אל על

מקורביו של הגרש”ב סורוצקין גזרו את כרטיס הפלטינום שלו לעיני כלי התקשורת. הח”כים החרדים שהיו אמורים להשתתף נעדרו מהטקס

ללא חברי כנסת, ובמעמד כמה עסקנים זוטרים נערך טקס מעמד קריעת כרטיסי הפלטניום בכניסה לנתב”ג. מקורביו של הגרש”ב סורוצקין גזרו את כרטיס הפלטינום שלו לעיני כלי התקשורת.
הגרש”ב סורוצקין אמר לכלי התקשורת: “יש לי רשימה של 180 איש שאספנו תוך כמה שעות שכולם מחזירים את כרטיס הפלטינום לאל על”

במסיבת העיתונאים בנתב”ג השתתפו: הגרש”ב סורוצקין, בנו של האדמור ממכנובקא, אברהם פינזל, הגרא”ד פרוינד, יעקב רוזנשטיין, שמואל גבאי ושמואל מילר. ועשרות כלי תקשורת.

בכאן חדשות מתפרסם היום כי אל על צפויה להתנצל בפני נוסעיה החרדים על הוצאת הדיבה כנגד הנוסעים החרדים ב”טיסת השבת” מניו יורק לישראל. גורם בכיר בחברה אמר כי באל על מעוניינים לשים סוף לפרשה, שבה הונחת מטוס הבואינג 747 באתונה לפני כניסת השבת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה בגלל - מה?????????????

  שאלה לרב הגאון ראש רשת כוללים ארצית הרב סירוצקין שליט”א
  איך העזתה לפגוע בשבת קודש נתצתה את קדושת השבת לרסיסים בדיוק כמו האדמור מבויאן במירון בשבת ל”ג בעומר, איך אדם בעל אמונה יוצא במזיד ביום חמישי ביום מושלג לטיסה ארוכה? כאשר כל בר דעת יודע ששעה בזמן כזה אינה שעה והכל יכול להשתנות ללא אפשרות לשנות ולו מקצת ואכן נעשתה הנבלה בישראל בעידודו של הגאון הגדול הרב סרוצקין שביטל על דעת עצמו את קדושת השבת וניפץ אותה לרסיסים אך ורק מטעמי נוחות במה הוא שונה מהרפורמים ידע הציבור וישפוט. אתה אומרת שאתם לא מוחים נגד אל על למה לא הם הרי חיללו שבת קודש?!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גולדקנופף היה? אם כן אני סתם חושד בו ואם לא היה שיסביר ותסבירו אולי אתם בלי פחד

  מדוע הוא לא היה?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב