המאפרת החרדית שהסעירה את האינסטגרם • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר ‘אקטואליק’: אשת השיווק שסירבה ל’הדרך’, פינת הממריאים, וכך התנפלו העיתונאים על החתן

הזמנת מקומות? שאלה הרעייה כממתיקת סוד. “על מה את מדברת?” לציקי או להופעה של פריד?בוש ונכלם בקליינע עשה את כל הדרך לגבאי התורן שישמור מקום “טוב” לקראת הימים הנוראים.

מי רואה אותם ואינו יוצא? עשרות עיתונאים הגיעו לת”ת חוות דעת ברחוב גרוסברג בי-ם,בכדי לחזות בעשרות רכבי הטיוטה סיינה, שפלטו אחד כבוד את גדולי האדמורי”ם ומאורי הדור שנכנסו בזה אחר זה לבית הת”ת שאכלס כמות עצומה של עסקנים עם חליפות מרופטות, עיתונאים נטולי מטענים, וצלמים עם אנדרלין של “להיות או לחדול” שנדחפו לתוך “החדר” בכדי להנציח בעדשתם את התמונה שתתנוסס בחזית הסוכה של בקליינע.

אם בסוכות עסקנין, סוחר אתרוגים ידוע הגיע הערב למעונו מרן הגר”ח קנייבסקי שבחן שורה של אתרוגים לקראת חג הסוכות.

קודם ישיבת המועצת, עלו חברי הכנסת של ‘דגל התורה’ לבית ברחוב רשב”ם בכדי לקבל ברכה לקראת הכינוס ההיסטורי.

בראשון, הגיעו המוני תושבי ביתר לאולמי ארמונות חן בבני ברק (וכי חסר אולמות בביתר שהתושבים צריכים לנדוד בקווי המהדרין ללעוס מהכנפיים) להשתתף בחתונת בנו של רובנישטיין, הפרושים, ונציגי התנועה התייצבו ,הברנזא’ים שמרו מקום ביומן לרביעי.

ביציאה פגשנו את איציק מן, הכתב של בחדרי והמסמס של ביכלר עם ראש העיר בית שמש

ברביעי כאמור, נערכה ברוב פאר ושישליק עסיסי חתונת בן האדמו”ר ואיש הפרסום ציקי פרנק, באולמי ‘כתר הרימון’ בבני ברק שם התמקמו בכירי הצלמים, שבאו בכלל לצלם את האדמורי”ם שאת שמותיהם יהודה פרקוביץ יודע יותר להגות גם באמצע שנת הלילה.

בגינת הביתן, עמדו עשרות עיתונאים ודיסקסו על אה ועל דה, וחיכו להגעתם של הזוג המיוחס, בקליינע עמד מהצד ותיעד את הברנז’אים מעניקים חיבוק חם לחתן השמחה.

צפו בתיעוד – החתן והכלה יוצאים

שכטר מעדכן את הכתב הצבאי “מתי תיפתר תקלת המיילים”

קוק עם ‘הכובע הנצחי’ מדסקס עד דק עם עורך קו עיתונות אבי גרינצייג

רכבת אווירת של עיתונאים המריאו השבוע לחו”ל, לרגל ח”י אלול יום הולדתו של אבי תורת החסידות רבי ישראל מבעל שם טוב הקדוש עלה שרגא ניימן להשתטח על קברו במז’יבוז.

 

הביכלרים, חונה, וחברים, נסעו למסע קברי צדיקים בז’יטומיר שבאוקראינה, על הדרך הם סגרו שולחן עמוס מטעמים וסלטים.

יהודה שלזינגר(ישראל היום) עשה את כל הדרך למזרח הרחוק בכדי לשאוג “אלול” מול החומה הסינית.


הצלם שלומי כהן המריא לפטרסבורג – בכדי לתעד אירוע  יוקרתי שנערך עבור “כולל תורה”, בזמנו הפנוי הוא קפץ למרכזי הבילוי, והצטלם על הגשר המפורסם שחוצה את העיר.

מנהל ההפקות ברדיו ‘קול ברמה’ צביקה כהן, יצא לבלות בברצלונה, בדרך הוא קפץ לשדרות הרמבלה שם התייחד עם קורבנות הפיגוע.


עורך ‘בקהילה’ שלמה קוק השתתף במסע קברי צדיקים בליטא,במסגרת אירוע של הקהילה היהודית.

 

סופר בקהילה יצחק פלדמן נצפה פולש לספריה נידחת אי שם ברחבי הגלובוס. בקליינע מנוע מלחשוף את המיקום המדויק אך ניתן לשער כי על מעלליו שם נוכל לקרוא באחד ממוספי החג של ‘בקהילה’ שהולך להפתיע עם גילויים מרתקים.

ובקהילה אחרון: הרמת כוסית נערכה בערב יום ד’ במערכת ׳בקהילה׳ שם סיכמו בסיפוק את הזינוק בסקר Tgi. באירוע השתתף המו״ל הרב אריה לייב פפר; העורך הראשי שלמה קוק ומנכ״ל יקב ׳יתיר׳ יעקב בן דור.

הרב רפאל מאיר האיש וההשקפה בודק מקרוב את עיתון ‘הדרך’.

תמונתו של יו”ר יחד אלי ישי השתרבבה במקרה או על “הדרך”. איפה המבקר?

עוד ב’הדרך’, לבקליינע נודע כי אשת השיווק נעמי מלכה אמרה ‘לא’ לנציגי הדרך שביקשו ממנה להצטרף למערכת השיווק של העיתון. בנוסף, הדרך יצטרכו לאלתר בניין חדש לאור קשיים בהארכת החוזה .

חבר מועצת עיריית ירושלים אריה קינג הגיע השבוע לתרום דם בניידת התרמה של מד”א בשיתוף עם קופת חולים מאוחדת, ברחוב שבטי ישראל. על זה נאמר: החרדים הוציאו את הדם לקינג.

רשת האינסטגרם רעשה השבוע לאחר שאחת מהנשים המוכרת במגזר החרדי, פעילה מאוד ברשת, העלתה תמונה עם בן זוגה החדש. תוך שניות, נצפו תגובות משמחות של מזל טוב וכו’. מאידך, נראו גם הרבה תגובות זועמות ופוגעניות.

ברכת מזל טוב לכתב הכנסת באתר וואלה יקי אדמקר לרגל הולדת הבת.

מזל טוב לעורך אתר כיכר השבת חיים אילוז לרגל הולדת הבן.

העבריין “הדוגמן” גרמי מיקס, הגיע עם בת זוגתו היהודיה לכותל המערבי, שם פגשו את  איש העסקים דוד הלפרין שהסביר להם על חשיבות ה’לשון הרע’.  הלפרין העניק לו בתמורה חולצה של ‘לשון הרע לא מדבר אלי’ למזכרת.

שבתאי בנדט חסיד חבד לשעבר שחזר בשאלה לפני כמה שנים ושימש ככתב באתר וואלה, החליט השבוע לאחר מספר שנים לפרוש מתחום העיתונות ולעבור לתנועת שלום עכשיו.

מוזיקה: ישי לפידות השתתף עם חיים צסלר מנכ״ל ״לימוד״ בטקס הכתרת הרב הראשי החדש לרומניה (בוגר כולל חזון איש) לרגל ציון שנה לפטירתו של אלי ויזל חתן פרס נובל.

סוגר את הקיץ: גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח הופיע ביום שלישי בזאפה ירושלים מול מאות אורחים שבאו מרחבי הארץ למופע האחרון של סבב הופעות הקיץ.

לבקליינע נודע כי כבר בימים אלו הפקתו של הזמר עובדים על סבב הופעות חדש בחורף הקרוב!

ליל שישי באשקלון, היישר מקנדה כוכב המוזיקה היהודית הבינלאומי אבי דלבנטי אל משכנו הפרטי החדש של המקובל מאיר מסלטי – המאיר לבריות, להעניק לו את אלבום הסליחות החדש שלו.

המקובל בירך את הזמר שיצליח ויעלה מעלה מעלה וצפה לו נסיקה ענקית בקריירה בשנתיים הקרובות.

באחד מאירועי השבוע בהם הופיע כוכב הזמר המזרחי אופיר סלומון, נוכח בשולחן הכבוד מורו ורבו הרב יוסף מוגרבי שליט”א, הזמר לא וויתר על ברכה וסטירת חיבה.

שבוע טוב!

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו”ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.