המבשר נגד זיידה: “עליך לחדול ממעשים חמורים”

‘המבשר’ הביטאון של שלומי אמונים מביא הבוקר בהרחבה את מכתבם של רבני ביתר עילית כנגד חבר המועצה ואיש האופוזיציה של ראש העיר רובינשטיין, מנחם זיידה שיצא למאבק משפטי כנגד העירייה.

עיתון ‘המבשר’ מביא הבוקר בהרחבה את מכתבם של רבני ביתר עילית כנגד חבר המועצה  ואיש האופוזיציה של ראש העיר רובינשטיין, מנחם זיידה שיצא למאבק משפטי כנגד העירייה. המכתב מתפרסם בטשטוש שמו  את רבני השכונות מזהירים כי בפעם הבאה יפרסמו את שמות המעורבים.

“הדים נרחבים לאזהרת רבני ביתר עילית נגד הרס מוסדות התורה בעיר” נכתב בכותרת, “גל התעוררות ציבורית נוכח מכתב האזהרה חסר תקדים של רבני השכונותו הקהילות בביתר נגד הפועלים “בעלילות נלוזות ושפלות” נגד שלוחי דרבנן.

בגוף הכתבה נכתב כי אחרי תקופה ארוכה של הבלגה, החליטו רבני ביתר עילית כי המצב הנוכחי, בו אנשים המכנים עצמם חרדים, אך פועלים ב”דרכים נלוזות ובזויות, עלילות שווא ומדוחים, ברדיפה אישית נגד נציגי הציבור ומוסדות התורה בביתר עילית”, כלשון הרבנים – אינו יכול להימשך עוד.

“הננו להזהיר בזאת”, כותבים הרבנים, “ככל שיימשכו פעולות חמורות אלו שמסכנות את קיומם של מוסדות התורהוהחינוך בעירנו, יש בכך עבירה חמורה על פי דין תורתנו הק’ ועלה הצורך לפעול ע”פ הנפסק בשו”ע”.

במכתב החריף וחסר התקדים, שמתפרסם בהמבשר  –בשלב זה בטשטוש שמות הנמענים – מזהירים רבני השכונות והקהילות את האנשים הללו:”היות וראינו מכתבים ופעולות בהם הנך מעורב, אשר גורמים במישרין ובעקיפין, נזקים למוסדות התורה והחינוך בעירנו,’אין עונשין אא”כ מזהירין’ ולכן

במכתב משגרים הרבנים אזהרה לזיידה ולחבריו “באנו בזאת באזהרה חמורה כי עליך לחדול, באופן מיידי,ממעשים חמורים אלו”.

על המכתב חתומים שבעה חשובי רבני הקהילות בביתר עילית: הרה”ג רבי מאיר שמחה אוירבאך שליט”א – רב שכונת הדקל, הרה”ג רבי דב רבינוביץ – רב דקהילת חסידי באיאן,הרה”ג רבי יהושע שמעון בריזל – רב דקהילת חסידי קארליןסטולין, הרה”ג רבי ישראל ברזובסקי – רב שכונת הגפן ורב דקהילת חסידי סלונים, הרה”ג רבי יעקב סופר שליט”א – רב דקהילת חסידי ערלוי, הרה”ג רבי אברהם שרגא שטיגליץ רב דקהילת חסידי צאנז והרה”ג רבי משה דוד אדלר רב קהילות בני תורה בגבעה ב’.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל התחיל בזה שאחד מאנשיו של העסקן ונבחר הציבור מנחם זיידה, שפגע כביכול במוסד המבשר.

  לאחרונה מתקיימת בביתר ביקורות מעמיקה על כל התושבים והעלאות השטחים שעליהם משלמים ארנונה, וכן עדכנו את המחיר על שטח עסקי ומשרדים לסך כ200 ש”ח למטר! ועל שטח מפעל המחיר הוא כ50 ש”ח !למטר, ועתון המבשר שפועל בביתר רשמו את עצמם כמפעל, כדי לחסוך את העלות של הארנונה.

  ובשביל זה יצא הקצף שפגעו במערכת העתון!!!

  אפשר להכנס לבלוג שפרסם את הנתונים כולל העתקים של המסמכים בכתובת http://betarbitnufa.blogspot.co.il/

  בערי |
  הגב