המחאה של תלמידי הגר”י יוסף: יביאו חיילים לשיעור

פרסום ראשון: תלמידיו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף מבקשים למחות על דברי השר ליברמן בדרך מקורית, ומתכננים להביא לשיעור במוצאי שבת ביזדים כמה שיותר חיילים

אתמול, בשיעור של הרב שמואל אליהו רבה של העיר צפת, הגיעו חיילים בכדי לחזק אותו ולתמוך בו נגד ההחלטה של שר הביטחון אביגדור ליברמן לנתק את הרב אליהו מהצבא ולא לתת לו להגיע למסור שיעורים.

כעת, עושים זאת גם תלמידיו של הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף שליט”א. התלמידים פנו ביממה האחרונה למאות רבות של חיילים וביקשו להביא מכמה שיותר מהם להגיע עם מדי הצבא לשיעורו של הגר”י יוסף במוצאי שבת בבית הכנסת היזדים בירושלים, זאת, לדבריהם, “כדי לחזק את הראשון לציון ולהראות לליברמן שהוא לא יכול להחליט על נושאי יהדות בצבא”.

וזו לשון ההודעה שהופצה ביממה האחרונה על ידי פעילי ש”ס: לא עת לחשות! במוצאי שבת הקרובה נגיע אנו לובשי המדים כמה שיותר חיילים עם מדים לשיעור הלווין של מרן הראשון לציון הרב יצחק יוסף שליט”א בבית כנסת היזדים בשכונת הבוכרים בירושלים בשעה 21:00, להראות לעולם שהתורה מעל כולם!!! וששום שר ביטחון שבעולם הוא לא בעל הבית על הפה של התלמידי חכמים!!!”.

חיילים בשיעורו של הרב אליהו אתמול

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.