המנכ”ל החדש באיקאה – שוקי קובלנץ

המנכ”ל הבא של רשת איקאה ישראל- יהיה שוקי קובלנץ, כך הודיע מתיו ברונפמן, בעל השליטה באיקאה ישראל.

שוקי קובלנץ יחליף את שלומי גבאי, שהודיע על פרישתו מהתפקיד לאחר 14 שנים ברשת, שמתוכן כיהן כ- 10 שנים כמנכ”ל איקאה ישראל.

המינוי יכנס לתוקפו במהלך שנת 2014, לאחר פתיחת הסניף השלישי של הרשת בקריית אתא.

קובלנץ שמכהן כסמנכ”ל הכספים של איקאה ישראל מאז שנת 2008, ובה ניהל את מערך הכספים והרכש של החברה, היה שותף למערך הניהול של החברה ובכל הקשור לפתיחת חנות איקאה בראשון לציון ולהקמה מחדש של חנות איקאה בנתניה לאחר השריפה.

המנכ”ל החדש שוקי קובלנץ, בן 44, נשוי+3, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, שימש כמנהל אגף הכספים בחברת פלאפון במשך חמש שנים, לפני שהצטרף לאיקאה.

מתיו ברונפמן בעל השליטה באיקאה, אמר לרגל המינוי “אני מברך את שוקי על מינויו לתפקיד מנכ”ל איקאה ישראל. בחמש השנים האחרונות שוקי גילה מסירות רבה לארגון והוכיח שהוא בעל כישורים גבוהים. אני בטוח שהוא האיש המתאים להוביל את איקאה ישראל לשלב הבא בצמיחה שלה”.

שלומי גבאי המנכ”ל היוצא ברך את ממלא מקומו ואמר “הבחירה בשוקי משקפת את הDNA – של איקאה הדוגל בקידום אנשים מתוך הארגון. אני מברך על המינוי ומאמין כי שוקי, אותו אני מכיר תקופה ארוכה, יוביל את רשת איקאה למחוזות חדשים וטובים בענף הקמעונאות הישראלי ויעשה זאת בהצלחה רבה”.

על המינוי החדש הודה שוקי קובלנץ בדברים “אני נכנס לתפקיד מאתגר ומרתק. הידיעה כי איקאה היא אחד המותגים הבולטים והחזקים בישראל מהווה תמריץ חשוב בצורך להגיע לשיאים חדשים. אני מבקש להודות למתיו על ההחלטה למנות אותי, ומודה לשלומי על השנים שעבדתי במחיצתו”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמימה. לא תקבלי גם אם תתהפכי על הראש. הוא לא רואה אותך מימטר. אותי לא

  אמנון |
  הגב
 2. שלום. אני מבקשת כתובת דוא”ל של שוקי קובלנץ מנכ”ל איקאה. לא הצלחתי לקבל משירות לקוחות באיקאה. תודה. לחלופין מספר טלפון או מייל של הנהלת איקאה. תודה שושנה

  שושנה |
  הגב
  • בוקר טוב, גם אני מבקשת כתובת דוא”ל של שוקי קובלנץ מנכ”ל איקאה. לא הצלחתי לקבל משירות לקוחות באיקאה. לחלופין מספר טלפון או מייל של הנהלת איקאה. תודה, איזבלה

   איזבלה |
   הגב