המפגש שלא הותיר עין יבשה: איריס יפרח מחזקת את האמא דדון: “יש חור גדול בלב, אבל יש אמונה גדולה” (וידאו)

באה לנחם ויצאה מנוחמת ומחוזקת: המפגש שלא הותיר עין אחת יבשה, כשהאם של הנער אייל יפרח שנרצח ע”י בני עוולה מחזקת ומנחמת את האמא של הנערה שלי דדון שנרצחה אף היא לפני כמה שבועות. צפו בוידאו מרגש מהי תעצומת נפש של אמא מאמינה.

אילנה, אמה של שלי דדון המנוחה, הגיעה לאלעד בשביל לנחם את איריס יפרח. כשהיא מתקשה להשתלט על הדמעות שזולגות מעיניה, ואז כשהיא באה לחבק את האם שזה עתה איבדה את היקר לה מכל את אייל, אמרה לה איריס יפרח בגדלות נפש שלא רואים כל יום: “הלב שבור, הילד שלנו לא איתנו, אבל אנחנו נמצאים במקום טוב. תסתכלי על מה שקורה בעם ישראל, איזו אחדות. מתי היה דבר כזה?

יפרח המשיכה תוך כדי שאוחזת את דדון ועיני האמהות השכולות התמלאו בדמעות: “קשה לנו. שלי לא נמצאת, אייל, נפתלי וגיל-עד לא נמצאים איתנו. יש חור גדול בלב, אבל יש אמונה. אנחנו עוד נראה אותם בעזרת ד’, עם ישראל עובר תקופה לא קלה, אנו מאמינים, ואסור לנו להישבר”.

כשהאמא דדון הסכימה לדברי יפרח ואמרה: “צריכים באמת להיות חזקים בשביל מה שנשאר, אבל קשה מאוד”.

המשיכה האם השכולה יפרח בגבורה: “את יודעת הכוחות נמצאים בנו, בך ובלב שלך, אני מסתכלת על התמונות של אייל ובוכה. אני יודעת שטוב לו וטוב גם לשלי. אני מרגישה את זה בלב. האמנו שהם יבואו והם חזרו אחרי 18 ימים. הם עכשיו מתפללים עלינו ורואים אותנו, טוב עכשיו לשניהם שם בגן עדן”.

צפו בוידאו העצוב כששניהם מנסות להתנחם


באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.