“המצב בבית רה”מ חמור פי 100 ממה שאתם יודעים”

בטור שמפרסם הבוקר רביב דרוקר הוא חושף שיחה אישית שעלולה לסבך את קובי אריאלי המקורב לזוג נתניהו. גם חנוך דאום בתמונה

אנשי התקשורת קובי אריאלי וחנוך דאום נחשבים מקורבים מאוד למשפחת נתניהו. השנים הם מבאי הבית של רה”מ ובשנים האחרונות הם אף יוצאים להגנתם של בני הזוג נתניהו כל אימת שצצה לה פרשיה מביכה נוספת.

אלא שטור שמפרסם הבוקר ב’הארץ’ הפרשן הפוליטי של ערוץ 10, רביב דרוקר, עלול לגרום לקרע של ממש בין העיתונאים למעון בבלפור.

בטור הגיב דרוקר להאשמות של גורמי ימין על ההטיה התקשורתית שקיימת בתקשורת וטען כי גם הימין מאייש עמדות מפתח רבות בערוצים השונים, אלא שלקראת סוף הטור סיפק דרוקר את העדות הבאה:

“באחת ההפסקות בליל הבחירות הארוך, אחרי שאנשי הימין סיימו לקונן שהתקשורת רצתה בהפסדו של נתניהו, כאילו מדובר בפשע נגד האנושות, יצאנו לשיחת חולין קצרה. קובי אריאלי אמר כי “בניגוד אליכם”, דאום ואני יודעים באמת מה קורה בבית משפחת נתניהו, כי אנחנו קרובים, וזה פי מאה יותר חמור ממה שאתם חושבים. נדמה היה לי שדאום מהנהן בהסכמה. עניתי לו: זה מאוד יפה שבשידור אתה תוקף אותנו בברוטליות ופה אתה אומר את זה. אריאלי עשה פרצוף של — טוב, אתה יודע מה יקרה לי אם אגיד את האמת בשידור, ואני תהיתי האם עדיף להמשיך להיות עם הלוזרים, שאומרים את האמת בשידור, או עם הווינרים שמדברים בהפסקות הפרסומות”.

הפרסום המדובר הוא דרמטי הן משום ההשלכות שעשויות להיות לו על מערכת היחסים של דאום ואריאלי עם הזוג נתניהו, והן משום הדיון האתי שהוא מעורר בשאלה האם ראוי לפרסם אמירה של קולגה שנאמרה ש”לא לציטוט”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.