המקרה שמזעזע את מודיעין עילית: האשה שדיממה – התעוררה

כמה ימים לאחר המקרה המזעזע, האשה החרדית שנמצאה בדירה במודיעין עילית במצב קשה התעוררה והיא מגיבה לרופאיה, כך נודע ל’אקטואליק’.

כמה ימים לאחר המקרה המזעזע, האשה החרדית שנמצאה במצב קשה ככל הנראה על במודיעין עילית התעוררה והיא מגיבה לרופאיה, כך נודע ל’אקטואליק’.

גורמי רפואה שטיפלו בשעת מעשה באשה, סיפרו כי כמה ימים לאחר ששכבה ללא הכרה במצב אנוש, היא התעוררה בבית החולים שיבא בתל השומר, כל פרט מעבר וידוע לנו נאסר לפרסום.

כזכור, בשבת בצהרים הוזעקו כוחות משטרה והצלה למודיעין עילית , בעקבות קריאה על גבר שנפל מקומה שביעית, כוחות שהגיעו למקום מצאו את הצעיר שהוא פצוע במצב אנוש, אך אתמול בחצות הגיע מידע מבית החולים לידי הצוותים הרפואיים שטיפלו כי הוא התאושש ומוגדר כעת במצב קל. בסריקות שערכו בבניין נמצאה בדירה צעירה שסימני דקירה בכל חלקי גופה ופונתה במצב אנוש .

חוקרי מז”פ שהיו במקום טיפלו בזירה הקשה עד שעות הלילה המאוחרות, המראה שנגלה לעיניהם זעזע את החוקרים המנוסים. לכתב אקטואליק אמר אחד החוקרים כי “לגבר הדוקר יהיה הרבה מה לספר בבית המשפט”.

ל’אקטואליק’ נודע כי מדובר בזוג צעיר ממוצא רוסי שחזרו בתשובה ושכרו דירה בעיר, הבעל דקר את אשתו ונפל מקומה שביעית אל מרפסת בקומה 1 שם צנח על בד ברזנט שגרם למזער את עוצמת הפגיעה. להפתעת הרפואים בשיבא הוא התעורר מוקדם מהצפוי והגיב לצוות הרפואי.

עסקנים בעיר כועסים על המשטרה שאפשרה לתקשורת להיכנס לעיר ולתעד את האירוע הקשה תוך כדי רמיסת השבת הקדושה.

מעצרו של החשוד בנסיון רצח בת זוגו אמש במודיעין עלית הוארך בהעדרו בבימ”ש השלום בפתח תקווה עד ליום 10.06.2020.

לבקשת המשפחה הורתה כבוד השופטת על איסור פרסום שמו של החשוד, הקורבן וכל פרט מזהה לגביהם.

המשטרה שתיעדה את האירוע בשבת מסרה בתגובה להאשמות כי היא אפשרה לכלי התקשורת להיכנס לעיר: “משטרת ישראל טיפלה במהלך השבת בארוע קשה וטראגי ופעלה על פי אמות המידה הנהוגות במשטרה באשר לאירועים דומים. אין למשטרת ישראל כל חלק בכניסה ובאי כניסה של אנשי תקשורת לעיר ואין זה מתפקידה למנוע זאת. הכניסה לעיר באחריות גורמים עירוניים ועל כן יש לפנות אליהם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחח

    אתם יותר כועסים על זה שהוציאו סיפור לתקשורת מאשר על חילול שבת

    שמואל בן חורין גר במודיעין עילית וחרדי לשעבר |
    הגב