המשטרה מייבשת את הים בכפית. תפסה שני "צעירים" עם נשק לא חוקי

בפעילות יזומה של שוטרי תחנות טירה וטייבה נתפסו צעירים שברשותם מטעני חבלה ואקדחים. בטייבה ניסו בני משפחתו של "צעיר" למנוע את מעצרו

בלשי תחנת טירה, יחד עם לוחמי יס"מ בצעו הבוקר (רביעי) אכיפה מבצעית מוגברת בעיר במסגרת המאבק שמנהלת המשטרה נגד שימוש והחזקה לא חוקית של נשק ואמצעי לחימה בידי גורמים פליליים ואחרים.

השוטרים בצעו חיפוש ממוקד בבית בעיר במסגרתו חשפו שני אקדחים ושלושה מטענים שמוכנים להפעלה. הם עצרו לחקירה תושב המקום בשנות העשרים לחייו בחשד למעשה. הוא נכלא בסיום חקירתו ומחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

זמן מה לאחר מכן פעלו בלשי תחנת העיר השכנה, טייבה, בעירם. שם, אחרי מרדף, עצרו תושב המקום בשנות העשרים לחייו בחשד לנשיאת אקדח. הדבר קרה תוך כדי פעילות יזומה כנגד עבירות הקשורות באמצעי לחימה. במהלך הפעילות זיהו הבלשים רכב שעורר את חשדם וכרזו לו לעצור.

עם עצירת הרכב, יצא החשוד בריצה מהרכב והבלשים החלו במרדף רגלי אחריו, במהלך המרדף שמו השוטרים לב לכך שהחשוד מוציא אקדח ממכנסיו. אחד הבלשים ירה באוויר, החשוד נעצר והשוטרים תפסו את האקדח שברשותו וביקשו לאזוק אותו.

בזמן המעצר החלה סביב הבלשים התקהלות של בני משפחת החשוד. המתקהלים ניסו למנוע את המעצר ואיימו על השוטרים. דבר לא עזר והצעיר נעצר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *