המשטרה קיבלה אור ירוק לפתוח בחקירה בפרשת נתניהו החדשה(וידאו)

יממה אחרי הודעת היועמ”ש על הבדיקה החדשה בעניינו של ראש הממשלה, המשטרה קיבלה הנחיה לבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות לה כדי להשלים את הבדיקה. בין היתר יוכלו במשטרה לחקור באזהרה, לאסוף מסמכים, לבקש צווי חיפוש ולבצע חיקורי דין

יממה אחרי הודעת היועמ”ש על הבדיקה החדשה בעניינו של ראש הממשלה, המשטרה קיבלה הנחיה לבצע את כל פעולות החקירה הנדרשות לה כדי להשלים את הבדיקה. בין היתר יוכלו במשטרה לחקור באזהרה, לאסוף מסמכים, לבקש צווי חיפוש ולבצע חיקורי דין.

מטעמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר בתגובה לפרסומים כי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הורה לפתוח בדיקה בעניינו: “כפי שקרה בכל המקרים הקודמים, כשייחסו לראש הממשלה נתניהו מעשים שהתבררו כעורבא פרח, גם כאן לא יהיה כלום – כי אין כלום”.

בלשכת היועץ המשפטי מנדלבליט ובמטה הארצי של המשטרה נערכו בימים האחרונים לפרסום ההודעה הרשמית לגבי הבדיקה הנערכת בעניינו של נתניהו. מדובר בחשד להעברת כספים לאחד מבני משפחתו שלא למטרות פוליטיות. למרות ההערכות הראשוניות, מסתמן כי הבדיקה עליה הודיע היועמ”ש, לא תתפתח בסוף לחקירה פלילית.

(באדיבות רשת)

במערכת הפוליטית עוקבים בדריכות אחרי הידיעות הללו, כיוון שבקרב שרים וח”כים ישנה תחושה שהחקירה הזו גדולה יותר מחקירות שהתנהלו נגד נתניהו בעבר. חלקם אף מדברים על התרחיש שנראה עוד רחוק ולא בטוח שכלל יתרחש, לפיו נתניהו ייאלץ לפרוש מתפקידו – ואז אותם אנשים ישקלו לחזור לליכוד ולהתמודד על ההנהגה – ולא להקים מפלגות או מסגרות חדשות.

בשבוע שעבר, שעות ספורות לאחר הפרסום של כתבי חדשות 2 עמית סגל ומשה נוסבאום לפיו ראש הממשלה קיבל לכאורה כספי תרומות מאנשי עסקים זרים, דחה נתניהו את הטענות במהלך ביקורו באפריקה. “זה דבר שחוזר על עצמו. בכל פעם שאני יוצא לביקור היסטורי בחו”ל, אנחנו שומעים על חקירות. אלה שטויות”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. וואו איך האמינו לשקרררים שלי הפעם

    העפתי את יעלון ועכשיו אני מנסה את ביבי, יששששששש!!!!

    מרן מכלוף דרעקי |
    הגב