“המשיח יגיע מטבריה” (וידאו)

במהלך דרשה שנשא בסעודה שלישית אמר המקובל הרב דוב קוק כי המשיח יגיע מטבריה, וכך נשמע המקובל: “כיון שעתידים ישראל להיגאל בטבריה, משיח כנגד שבת, מכאן שמשיח יבוא בשבת מטבריה, שומרי השבת בטבריה הם החשובים ביותר”. {המקובל התבטא}

בחודשים האחרונים שבים רבנים ידועים ומקובלים מסתוריים וחוזים “שחורות” על עתיד הגאולה הצפוי לדבריהם “בחודשים ואף בימים הקרובים”.

במהלך דרשה שנשא בסעודה שלישית אמר המקובל הרב דוב קוק כי המשיח יגיע מטבריה, וכך נשמע המקובל: “כיון שעתידים ישראל להיגאל בטבריה, משיח כנגד שבת, מכאן שמשיח יבוא בשבת מטבריה, שומרי השבת בטבריה הם החשובים ביותר”.

סעודה שלישית עם הרב דב קוק שליט"א מדבר על המשיח שיבוא מטבריה בשבת

‎Posted by ‎בת מלך שני בן דוד‎ on‎ שבת 19 דצמבר 2015

יש לציין כי בתלמוד מופיע  בשם רבי יוחנן “כיון שמשיח עומד לבוא לירקון”. ויתכן כי מדובר בנחלי הירדן.

בשלהי הקיץ הקודם פרסם הרב קוק בקשה אישית ומיוחדת בכל אחד ואחד מתושבי העיר.

במכתבו אל תושבי העיר הוא כותב: “מורגש אצלי ריחוף גזרה שיש עלי על שלא מנעתי חילול שבת של מתנדבים בחיפוש החייל האבוד בכנרת”.

המקובל ביקש במכתבו מתושבי העיר שישמרו שבת ומסביר, “לכן מבקש אנוכי בקשת טובה אישית מהלב מכל חברים – לשמור שבת זו כטובה אישית בשבילי, כדי להסיר מעלי את הגזרה הזאת שמפחידה את רגשותי”.”בברכת השמחות, דב קוק”, חותם המקובל את מכתבו.

רק לפני כמה חודשים, איש התקשורת והרדיו שמואל בן עטר פרסם בעקבות פטירת הרב יורם אברג’יל, את דבריו שנשא להמוני חסידיו ומעריציו לפני מספר חדשים.

בן עטר כתב: “זכר צדיק לברכה הלך לכפר על הדור צדיק אמיתי יסוד עולם. תקשיבו למה שאמר תוך כמה חודשים תהיה גאולה ומלחמה גדולה יותר ממלחמת העולם השנייה עד טבת הכל יסתיים ותבוא הגאולה”

בהקלטה שומעים את הרב אומר: “ואני ישראל הכהן יושב ושרתה עלי רוח הקודש כי זו המלחמה שעושה הנאצי הזה ימ”ש תיקח 5 שנים ובשנת תש”ה תסתיים המלחמה בקרבנות אימים, אבל רואה אני שאחר כך יספרו ישראל עשרה שמיטות, ואחר כך יהיו פלאות בעולם ואשרי מי שישרוד”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.