המשרד לשירותי דת נמצא במקום הראשון באשר לזמני המענה לבקשות חופש מידע

השר לשירותי דת דוד אזולאי :” תוצאות הדו”ח הם עבודה של שת”פ בין אגפי המשרד. שחרט על דגלו את המצוינות והמקצועיות”

היחידה הממשלתית לחופש המידע פרסמה לציבור את הדו”ח השנתי לשנת 2017 מעיון בנתוני הדו”ח עולה שהמשרד לשירותי דת נמצא במקום הראשון באשר לזמני המענה לבקשות חופש מידע עם 97.2%. ראוי לציין שהמשרד לשירותי דת, הוא מבין המשרדים הבודדים להן היקף פעילות משמעותי שבולט לטובה עם 94.5% .

הדו”ח שהוגש לשרת המשפטים חה”כ אילת שקד הוא חלק ממהלך כולל של יישום חוק חופש המידע. ראוי לציין ש77% מהבקשות שהוגשו למשרד בשנת 2016 טופלו תוך פחות מ14 יום. נתון המדבר בעד עצמו.

הגב’ קרן שירוני הממונה על חוק חופש המידע במשרד לשירותי דת: “תוצאות הדו”ח משקפות פעילות חשובה שנערכת במשרד. אני מקפידה על מתן מענה מהיר מדויק ואיכותי אני שמחה שהמשרד לשירותי דת הגיע למקום הראשון באשר לזמני המענה וזאת הודות לשיוף פעולה של עובדי המשרד”.

השר לשירותי דת דוד אזולאי הגיב לתוצאות הדו”ח:” ראשית אני מבקש להודות לגב’ שירוני על עבודתה שמביאה את המשרד למקום הראשון בנושא חוק חופש המידע. התוצאות הם עבודה של שת”פ בין אגפי המשרד. שחרט על דגלו את המצוינות והמקצועיות”.

מנכ”ל המשרד עו”ד עודד פלוס :”אחד הדברים שהצלחנו להטמיע בהם שינוי הוא חוק חופש המידע. המשרד לשירותי דת אינו ממתין לבקשות הציבור בבקשה לחשיפת מסמכים אנחנו מקפידים לפרסם לציבור דוחו”ת והתקשרויות ומקפידים לפעול בשקיפות. תוצאות הסקר מביאים לידי ביטוי את פעילות המשרד בנושא”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.