האם בזכות הנשיא הרצוג לא תיהרס הישיבה בחומש? כל הפרטים

נשיא המדינה למשפחת הנרצח בפיגוע: “הבקשה שלכם שלא יהרסו את חומש יש בה הגיון אעביר את המסר ליועץ לבטחון לאומי של ארהב”

נשיא המדינה יצחק (בוז’י) הרצוג הגיע יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן לנחם את משפחתו של הנרצח בפיגוע הירי ביום חמישי האחרון – יהודה דימנטמן.

המשפחה הציגה בפני הנשיא את דרישתם שלא להרוס את ישיבת חומש, ולהסדיר אותה כתשובה לרצח.

אביגדור דימנטמן אחיו של הנרצח אמר לנשיא: “אם יהרסו את ישיבת חומש מייד לאחר שנרצח בפיגוע ירי תלמיד ישיבה משם, זו תהיה קודם כל פגיעה ברוח הלאומית. מה שיש לעם ישראל קודם כל זה הרוח. אל תשברו את הרוח”

אביו של יהודה אמר לנשיא: ” אנחנו חינכנו את הילדים לפעול למען ארץ ישראל. יש לנו בכל החזיתות כמעט כל האחיות של יהודה אחיות בבתי חולים והאחים אנשי חינוך ובמקצועות חופשיים. והחזית של יהודה הייתה חומש. יהודה השאיר אחריו צוואה כתובה בדם. לשמור על ישיבת חומש. אם תהיה פגיעה בישיבת חומש זו תהיה פגיעה אישית בנו. אני מבקש ממך להעביר את המסר הזה”

נשיא המדינה יצחק הרצוג אמר לבני המשפחה: “אתם משפחה נפלאה, כל עם ישראל אתכם. מדברים עליכם. הדברים שאתם אומרים יש בהם הגיון ואני אעביר את המסר הזה ליועץ לבטחון לאומי של ארהב גייק סאליבן איתו אני אפגש השבוע”.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר לנשיא: “תשמע את הזעקה של המשפחה הזו, שאפשר רק להשתאות מכוחות הנפש שלה. תעביר את המסר שלהם לכל הגורמים. אל תתנו שיהרסו את ישיבת חומש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.