הנשק של ‘יחד’: הקלטות של פעילי ש”ס שמספרים על זיופים שביצעו • האזינו (הקלטה)

במפלגה ‘יחד’ טרם החליטו האם לערער על תוצאות הבחירות, אולם הקרב על התודעה הציבורית בעיצומו: בהקלטות שנחשפו בחדשות 2 נשמעים פעילים מקומיים של המפלגה כשהם מספרים על זיופים שביצעו בקלפיות שונות. הפעילים: “חמדנו לצון, הדברים לא נאמרו ברצינות”. האזינו

במפלגת ‘יחד’ לא מרימים ידיים: בכירי המפלגה טרם החליטו האם לגשת לקרב משפטי בעקבות העדויות על זיופים המוניים שבוצעו – לדבריהם – בבחירות, אולם את הקרב על התדמית והתודעה הציבורית הם ממשיכים לנהל כל העת.

במחנה ישי טוענים כל העת כי מפלגתם נפלה קורבן למעשי זיוף שיטתיים ומאורגנים של פעילי ש”ס בקלפיות השונות, ומעשים אלו הם שמנעו מהמפלגה את אלפי הקולות שנדרשו לה כדי לחצות את אחוז החסימה.

הבוקר נחשפות בחדשות 2 Online מספר הקלטות המלמדות לכאורה על זיופים שבוצעו בידי פעילי ש”ס. כך למשל באחת ההקלטות נשמע תומך ש”ס מירושלים כשהוא מתדרך את חבריו: “כל מי שהולך להצביע – שיעלים את הדפים של ‘קץ’ (יחד), שיכניס את זה לכיס שלו וישים באותו מקום ש”ס. ככה בכל הקלפיות יהיו של שס פעמיים. יחפשו ‘קץ’ – לא ימצאו וילכו לעזאזל”. הפעיל המשיך והציע שיטה נוספת לפסול את הפתקים של ישי: “גם אם משאירים שם את הדפים אפשר לצבוע אותם, לעשות קשקוש קטן שהם ייפסלו… נעשה להם קץ בקלפי!”

בשיחה השבוע עם חדשות 2 Online הודה הפעיל כי אכן אמר את הדברים הנשמעים בהקלטה, אך בפועל לא ביצע את המעשים. “אמרתי לחברים שלי, סתם בכיף כזה, מה הבעיה?…אמרתי לחמישה חברים שלי בשיחת ועידה שכדאי לעשות כזה דבר. אבל תכלס לא עשינו”.

חדשות 2: למה לא עשיתם?

הפעיל: “כי זה מסוכן. כי מה נרוויח מזה? קול אחד או שניים – צריך משהו באלפים…זה סגנון, זה חבר’ה, צחוקים. זו לא הוראה. סתם אמרתי להם ‘שתדעו שאפשר לעשות ככה'”.

בהקלטה נוספת שנחשפה באתר נשמע תומך ש”ס מאזור הדרום משוחח עם תומך ש”ס אחר, יומיים אחרי הבחירות, ורומז לכאורה על זיופים שביצע בקלפי בנתיבות. הפעיל נשאל על ידי חברו האם הוא רשאי לספר על הזיופים שביצע לכאורה והוא עונה לו: “טעות שאמרתי לך. אתה לא יודע מה זה אתה לא יודע מה אתה אומר במילים האלה…יהיה לו מה להפיל עכשיו…”

חברו שואל אותו: “כמה פתקים עשית (פסלת) כולה תשע?”

הפעיל השיב:” מה זה קשור? כל אחד עושה תשע עשר וזה נגמר…אסור לך להגיד דבר כזה בחיים. מה, אתה מטומטם? אין לך שכל? אם הוא הולך למשטרה אכלנו אותה. אם הוא מעביר את זה למשטרה עושים פה בדיקת קלפי חדשה באשדוד… בנתיבות…מה, אתה חולה? אתה שרוט, חבל שאמרתי לך את זה…אסור לדבר על זה. זה כמו שיחד פסלו…לא מדברים על זה”.

חבר: “מי אמר לך שהם פסלו?”

הפעיל: “זה ידוע…כל אחד פוסל לשני אתה לא מבין את זה?”

בשיחה עם חדשות 2 Online אמר הפעיל כי הוא “הסתלבט” וכי הדברים שהוא אומר בהקלטה נאמרו בצחוק. חשוב להדגיש: לא מדובר בפעילים בולטים בש”ס אלא ביוזמות מקומיות לכאורה, שכאמור, לטענת הפעילים לא יצאו אל הפועל. מנגד, במפלגתו של ישי טוענים: “הפעילים מיתממים. ההקלטות הללו הן רק קצה הקרחון של השיטה שפעלה במכוון ובמתוכנן בכל הארץ כדי לפגוע בנו”.

יצוין כי במפלגת ‘יחד’ גוברים הקולות הקוראים שלא לערער על התוצאות משום שהסיכוי לשנות את תוצאות הבחירות הינו קלוש עד אפסי, אולם פרסום ההקלטות הוא מבחינתם חלק מהקרב על התודעה הציבורית.

בש”ס מכחישים מכל וכל את הטענות. מהמפלגה נמסר: “הציבור והתקשורת נופלים שוב קורבן למסע השמצות נבזי של מפלגה שהפסידה את הבחירות ואינה מסוגלת לקבל את הכרעת העם…זוהי אותה מפלגה שבן משפחתו של היו״ר שלה נעצר ועומד לדין בגין השלכת בקבוק תבערה לעבר פעילי מפלגתו מתוך מטרה להפיל את האשם על פעילי ש״ס. אנו מציעים להתייחס גם לבדותות הללו בזהירות הראויה”.

האזינו לכתב גל”צ אוריה אלקיים שחשף לראשונה

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/200572741″]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוךךךךךךךךךךךךך הצבענו יחד נצביע יחד לעשות נאאאאאאאאאאאא בעיניים של דרקי הארכיפושע המגעיל הוא וחבורתו המשוקצת פפפוווועעעעעעעעעעעעעע
  קץ קץ בצרפתית שבור CASSE שבור שבור לשבור את שס ולשלוח אותה לעזזאל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תזכירו לי רק מי זה אלי ישי??
  השם הזה מוכר לי ואני לא זוכר מאיפה

  חחחחחח |
  הגב
 3. שסניקים עבריינים. עכשיו לכל התמימים שלא מבינים איפה הזיוף בהעלמת פתקים. אז ככה. המצביעים של יחד פחדו לפרסם ברבים שהם מצביעים ליחד, כדי שלא יזרקו ילדיהם מהמוסדות, ולכן הם לא הצביעו ולא ביקשו פתקים מהוועדה, כי פחדו להתגלות.

  אשתי הלכה ב8 בבוקר וכבר נעלמו פתקי יחד, היא צעקה שאין פתקים והכניסו. אבל היא באה לבית בהיסטרייה שעכשיו השכנים יודעים שהצבענו יחד והם יעשו בעיות….

  זה כל הסיפור על רגל אחת.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב