אשת הזמר החסידי נחשפת לראשונה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר ‘אקטואוליק’: תיעוד מהבתים החדשים של גדולי הזמר החסידי, המסיבה הנוצצת של נסיך הברנז’ה, ועוד

אחרי פרשת אל על, וקרב הצייצנים האווירי ברשת, בקליינע שב להתכרבל בפוך לאחר שצינון קל העלה באופן דרסטי את מידות החום של כותב השורות. אבל בתעצומות נפש בקליינע התיישב במוצ”ש לכתוב לכם את החדשות הצהובות שיעשו לכם את השבוע.

גדול הזמר אברהם פריד ש”נטחן” השבוע במופעי צמאה (10 הופעות בחמישה ימים), חרג ממנהגו וישן במלון קראון פלאזה הצמוד לבנייני האומה, במקום בוולדורף אסטוריה, משכנו הקבוע והיוקרתי.

אשתו, צביה, ניצלה את הזמן וטיילה ברחבי ארץ ישראל, בלווית מונית צמודה. והנה תיעוד די נדיר שלה שמתפרסם לראשונה במדור.

תושב שכונת סיגייט היוקרתית בניו יורק הלך להליכת ערב ושם לב שגדול הזמר מרדכי בן דוד שיפץ לאחרונה את ביתו, וגם בנו, יידל ורדיגר, שדרג את החזית. ברור שהוא שלח תיעוד לבקליינע.

וזה כבר חזית ביתו של יידל ורדיגר, ששיפץ גם הוא לאחרונה חזית, לדברי השכן

השבוע, במהלך הופעה בחתונה עם הזמר שלמה אשר, אירעה הפסקת חשמל כללית בתוך האולם. ובחורי הישיבה קמו והחלו לרקוד עם החתן בתוך החושך.

ואילו עומר אדם, מסתבר, מתחזק. אמא שלו, אגב, התראיינה ל’אקטואליק’ בסופ”ש האחרון.

וזה כבר אח של ליפא שמעלצר שהפתיע השבוע את החבר’ה. ומה עם האלבום של ליפא? מתעכב, לפי שעה.

וליתר החדשות:

קבוצה של עיתונאים חרדים יטוסו מחר להדלקת נר ראשון יחד עם נשיא גרמניה בבית חב”ד בברלין. לבקליינע נודע כי ביום חמישי כבר הגיעה הודעת ביטול מהמשטרה המקומית, אך לאחר ששלוחי חב”ד העתירו על ציונו של הרבי, הגיעה ביום שישי הבשורה המשמחת: האירוע יתקיים כמתוכנן. גם ‘אקטואליק’ יעדכן משם.

מנהל משרד פרסום לא מנוסה ולא מוכר בתחום, ניסה “לשחד” את העיתונאים החרדים שידגמנו קולקציה של חברת ביגוד בתמורה לפרסומי ניסא ברשת החברתית. הניסיון לא צלח, ומרבית העיתונאים הודיעו כי הם לא יתפתו להצעות כה עלובות, בשכר של תלוש על סך 200 ש”ח.

אחרי הפרסום בבקליינע אודות אלפי הפייקים שצמחו לאבי בלום בחשבון האינסטגרם, השבוע נופו ממנו באורח פלא 5,000 עוקבים, והוא נותר עם 93 בלבד.

גד כהנא, יועצו של ראש העיר הנכנס בירושלים משה ליאון, נצפה בשבוע האחרון מטייל ברחובות ארה”ב.

ראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקת, החליט לשהות בסופ”ש בחופשה בצימר שתחת מועצת מטה בנימין.

עיתונאים, ח”כים, ואנשי ברנז’ה השתתפו במוצ”ש האחרון ב”חתונת יום ההולדת” של צביקה גרוניך שחגג 27 שנים להיווסדו. במסיבה השתתפו: אמנון אברמוביץ, דוד ביטן, ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, ועוד שורה של עיתונאים וחברים.

בברנז’ה מעריכים את עלות המסיבה הנוצצת שנערכה במסעדת ‘לחם בשר’ בבני ברק בלא פחות מ- 15 אלף שקלים. נו, מה זה בשביל רווק.

 

ושוקי סלומון הצליח כמובן לתפוס את אמנון אברמוביץ לסטורי שלו

ומעבר לכביש… ביום שני באולמי ‘קונקורד בוטיק’ אשתו של המפיק מעוז עבדי הפתיעה אותו במסיבת יום הולדת עגול שהפכה במהירות גם להשקה של המשרד החדש שבניהולו M.A Productions, בהשתתפות חברים לעבודה רבנים ואישי ציבור, וכך זה היה נראה כשנכנס לאולם…

הצלם שלומי כהן שתיעד את האירוע התחדש השבוע באייפון חדש. ואם חששתם, האייפון החדש תומך בהעברת נתונים גם מווטסאפ למחשב.


שדר רדיו ‘קול חי’ מנחם טוקר ממשיך להתקרב לקול ברמה, השבוע הוא נצפה (בפעם המי יודע מי) במשרדי הרדיו. טוקר גם הגיב בהומור לחשיפת בקליינע על התמונה בבית הגר”ח. נחסוך מכם הגולשים את התגובה.

הולכות ונשלמות ההכנות הקדחתניות לקראת הכתבה הגדולה שתפורסם השבוע בעיתון ‘הארץ’ על הברנז’ה החרדית. השבוע נערך שלב הצילומים. הצלם תומר אפלבאום הגיע לרחוב רבי עקיבא וגם למסעדת “טרקלין” ותיעד את אנשי הברנז’ה בפוזות שונות ומשונות. הנה לכם:

העיתונאי ישראל כהן פגש השבוע לסלפי מעלית את יאיר נתניהו. “לכל המכפישים והשקרנים מתברר כי האיש עובד פול טיים במשרדי ׳שורת הדין׳ ועושה עבודת קודש”, חתם כהן בטוויטר.

אותו כהן, נצפה בשבוע שעבר עם מיקי ברזל, הבעלים החדש של ‘בחדרי חרדים’ ואיש היח”צ יוסי רוזנבוים, במסעדת ‘שלייקס’ בב”ב. את התיעוד המפתיע פרסם כתב הברנז’ה איציק אוחנה.

רפי פרלשטיין עזב השבוע את קבוצת “המטבחון הזירה המקומית”, למרות תחנוני חברי הקבוצה. בתמונה המצורפת הוא שותה את הקפה העשירי.

שלמה קוק שהשבוע היה נוכח-יתר בטוויטר, גילה כי ראש ישיבת חברון הגאון העילוי רבי דוד כהן, עלה לאמירת השיעור כללי (בסוגיית ‘חזקת השוכר’) כשלצווארו שתי עניבות זו על גבי זו. “הוא היה שקוע בתורה ופשוט לא שם לב שיצא כך מביתו. רק בסוף השיעור אחד התלמידים העיר לו. אכן, גאווה ישראלית אמיתית”, כתב קוק.

ביום חמישי שעבר הגיע שליח חב”ד באזור גבעתיים להניח תפילין לשדרי 103 אף אם שי גולדשטיין, אורי גוטליב ודוב נבון. בחמישי האחרון התקנאה השותפה לתכנית הבוקר, לאה לב, והזמינה לאולפן בשידור חי את דנה ורון, חרדית מביתר, שערכה יחד עמה “הפרשת חלה” בשידור חי.

כוכב “טיסת השבת”, העיתונאי יהודה שלזינגר, הגיע השבוע לראיון רב חשיפות וכותרות ב”נסיעת מבחן” עם רונן גרוס באקטואליק (בהפקת מירי גפן). אל תפספסו.

אטילה שומפלבי מפרגן לכלי התקשורת החרדיים אחרי ראיון ב’קול ברמה’:

ואילו ח”כ אמיר אוחנה, בשידור אצל מנדי ריזל,  גילה בשידור שהוא לא מדבר עם ח”כ ליצמן.

מנכ״ל חברת עסקן והפעיל החברתי מיכה שולם ומשפחתו, ניצלו השבוע בנס מתאונת דרכים קשה בכביש 4 בזמן שמיכה ירד מהרכב לטפל בתאונה אחרת נכנס רכב אחר בג׳יפ שלו והעיף את משפחתו באוויר. בדרך נס הם ניצלו. שולם הביא כהודיה לה’ כיבוד לחבריו למחרת בבית הכנסת.

רק בשמחות:

קובי אריאלי נפרד סוף סוף מזקן ההיפסטרים הארוך והגיע לחגוג את זה בחתונת בתו של קובי סלע.


בחתונה נצפו גם מנחם טוקר (קול חי) ואריאל דרעי (מנכ”ל קול ברמה) כשברקע משקיף מנכ”ל החתונה המתחרה אבי רוזן.

והנה תמונה של אב הכלה, קובי סלע מוביל את בתו לחופה


מבזק לידות: מזל טוב לחבר מועצת העיר ירושלים המוכשר והנמרץ אברהם בצלאל לרגל הולדת הבת.

מזל טוב לראש העיר מודיעין עילית הרב יעקב גוטרמן לרגל אירוסי ביתו עם בוגר ישיבת בית מתתיהו הבה”ח משה הופלונג הי”ו בוגר ישיבת בית מתתיהו,הרב לייבל, מישיבת מיר י-ם.

העיתונאי יהודה שלזינגר ממקודם, נצפה מקפץ אל על בחתונת בנו של היועץ הרפואי הרב ערבליך. אותו ערבליך הביא השבוע את כל העולם ואשתו לשבת שבע הברכות במלון פלאז’ה בירושלים

האליטה התקשורתית השמרנית -ימנית התייצבו לחתונות של איש השמאל יריב אופנהיימר: השתתפו: שמעון ריקלין, עמית סגל, עירית לינור וכמובן גם …ישראל כהן.

בחמישי, מועצת עיריית מודיעין עילית התכנסה לאשר את מינויים של טוביה פריינד (סגן בשכר) ונחום גיטלר (סגן ראש העיר). חברי המועצה נעמדו על הרגליים לאמירת נשמת לאחר שיריבו של ראש העיר נדחקו שוב מחוץ לאולם.

השליח החב”די לברכפלד ר’ מרדכי קניג, נצפה השבוע כשהוא מחלק הזמנות לבר מצווה של בנו שתערך ביום ראשון באולמי הנשיא בברכפלד.

ואילו ראש העיר בית שמש(היוצא) משה אבוטבול יצא עם בני משפחתו לקברי צדיקים באוקראינה להעתיר בתפילות.

ר’ מיילך פירר, מעזרה למרפא, השתתף השבוע בסעודת ההודיה לרגל השתלת הכליה שעבר הרב משה קליין רב המרכזים הרפואיים הדסה בירושלים. מאחריו ניתן לקלוט את העסקן המתפרץ – מנחם גישייד שמתכנן מחדש את הפוטש על השליטה בחסידות גור.


כך נראה איש ירושלים, ישראל גליס, בביתו במוצ”ש. תמונה שמקפלת בתוכה את האיש.

ועד כאן להשבוע. שבוע טוב.

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.