הסכם קיבוצי בין קימברלי קלארק-חוגלה להסתדרות : מענק חתימה בגובה 1,500 שקל, תוספת שכר של למעלה מ-3% בכל אחת משנות ההסכם, תקציבי רווחה מוגדלים

ההסכם, שתוקפו שלוש שנים, יחול על עובדי אגף הלוגיסטיקה ונהגי ההפצה והתובלה

ההסתדרות, הנהלת קימברלי קלארק-חוגלה וועד עובדי החברה חתמו על הסכם קיבוצי שיחול על כ-200 עובדות ועובדי המרכז הלוגיסטי שלה בצריפין. ההסכם, שתוקפו שלוש שנים, יחול על עובדי אגף הלוגיסטיקה ונהגי ההפצה והתובלה, והוא נחתם כחודש לאחר הגעה להסכמות דומות גם לעובדי חטיבת המכירות של החברה.

עם חתימת ההסכם יקבלו העובדים מענק חתימה מיוחד בסך 1,500 שקל. לצד זאת, ההסכם מגדיל את שכר העובדים ב-3.3% בממוצע בכל שנה וכולל שינוי משמעותי של מודל תשלום שעות נוספות גלובליות (שנ”ג) לנהגים, כאשר 75% מהשנ”ג הקיים ייכנסו לשכר בסיס של כל עובד, כך שהוא יגדל בעשרות אחוזים מעבר לתשלום שעות נוספות בפועל.

בנוסף ההסכם מקנה לעובדים תוספת ותק שנתית, תקציבים לנופשים, תקציבי רווחה מוגדלים, הגדלת שווי ערך ימי ההבראה, מענק בשווי למעלה מ-100 שעות עבודה בכל שנה לכל עובד, משכורת י”ג לעובדים קבועים, הגדלת האש”ל, קרן השתלמות והפרשות פנסיוניות גם על מרכיבי פרמיה. לראשונה בחברה ההסכם יחול גם על עשרות עובדים שהועסקו עד עתה בחוזים אישיים.

המו”מ להסכם התנהל בשיתוף פעולה בין הסתדרות עובדי התעשייה בראשות גבי אסרף וההסתדרות במרחב השפלה בראשות משה ארבלי. המו”מ הובל ע”י מזכיר חטיבה ארצי בהסתדרות עובדי התעשייה, יוגב עשור ומ”מ יו”ר ההסתדרות במרחב שפלה, דני אוחיון. בנוסף לקחו חלק בני כהאן מאגף הכלכלה ועורכי הדין רענן שקדי ואורן שרם, מהלשכה המשפטית באגף לאיגוד מקצועי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.