כשהנהג של רמי לוי העניק הכשר לסמארטפונים(וידאו)

בראיון לערוץ 2 גולל אלקנה אלון את עדותו על ההתנהלות הבעייתית – לכאורה – בחברה בה עבד. לוי מכחיש: “אוסף של שקרים” {הסמנכ”ל לשעבר חושף}

נהג או רב? סערת רמי לוי וההתנהלות הבעייתית לכאורה ברשת מסרבת לגווע. האיש שעורר את הסערה הנוכחית, אלקנה אלון (31) ששימש כסמנכ”ל בחברת התקשורת שלו, העניק ראיון נרחב לאולפן שישי בו השמיע שוב את טענותיו העיקריות, והגיב על ההאשמות של רמי לוי נגדו.

בראיון משחזר אלון שוב את הטענות שהעלה, וחושף כיצד הפך נהגו האישי של לוי לרב שמעניק כשרות לסמארטפונים של החברה. צפו

בתגובה לדברים מסר רמי לוי כי מדובר באוסף של שקרים. לטענתו, אף הוגשה למשטרה תלונה בנושא.

כזכור, ביום רביעי האחרון פרסם אלקנה אלון ברשת הפייסבוק פוסט ובו הוא מגולל התנהלות בעייתית מאוד – לכאורה – של רמי לוי ואנשיו באימפריה שבנה. להלן עיקר העדויות:

– “מוקד אובדן גניבה – לכל חברת סלולר חייב להיות בלילה מוקד שמטפל בפניות של לקוחות שאבד או נגנב מכשירם. מוקד כזה פירושו, עובד שעובד וגרוע מכך אף מרוויח שעות נוספות, שכן זו עבודת לילה. לא יקום ולא יהיה, פסקו רמי ואופיר.

ב-3.5 שנות קיום של החברה, פשוט עבדנו על כל הלקוחות. מי שהיה מתקשר למוקד בשעות הלילה, היה שומע הודעה שאומרת שיש עומס קצת, תשאירו מספר שצריך לנתק, ואנחנו ננתק. לא דובים ולא יער. כל פעם היינו צריכים למחוק את ההודעות שנצברו. פעם אחת העובדות מחקה 2,000 ומשהו הודעות. אם לא הבנתם, אף אחד לא הקשיב להודעות, אף אחד לא אייש את המוקד. לחסוך כסף לעסק זה מעל הכול וטובת העסק, רק היא על הפרק”.

– “חשבוניות – במדינת ישראל כל עסק חייב להגיש חשבונית ללקוח, בדואר או במייל. כאשר התחילו המבצעים של סלולר ללא הגבלה, נקבע כלל גורף. כל לקוח שלא נתן כתובת מייל ושסכום החשבונית שלו עגול, לא מקבל חשבונית. למה? כובע! סתם… מה כובע. כל חשבונית במשלוח עולה כמה שקלים. וכך, בלחיצת כפתור של סינון הלקוחות שסכומם עגול, חסכנו עוד ועוד כסף. אתם לא צריכים חשבונית”.

– “עובדים – בדיוק כמו שהעגבניות שהוא מוכר הם משאב. אין להם רצונות ואין להם רגשות. ואם יש להם? סימן שמשהו דפוק ודורש טיפול. אחד המדריכים הראשונים שקיבלתי מרמי הוא, תהיה קשה עם העובד. אם תהיה איתו בטוב, הוא מתחיל להסתכל ימינה ושמאלה – והופה – יש לו דרישות ובקשות, ולנו זה ממש לא מתאים. זו גם הסיבה שרמי התעקש ומתעקש עד היום באדיקות שלא לתת שמות תואר לכפופים לו.

“מרגע שיש הגדרה, אתה מסתכן שחס וחלילה הוא יבקש אולי העלאה או סתם יחס נורמלי. תמיד כשהגעתי לרמי עם תלונות של עובדים ברמי לוי תקשורת אודות תנאי העסקה שלהם, מיד היה פוצח בצעקות. את כולם אני אחליף לך בקופאיות. תראה איך העסק בסופרים עובד, אלקי! זה כבר אוטמטי. אלפי קופאיות, ואף אחת לא מרימה את הראש, עושה את העבודה והלכת הביתה. מאיפה הבאת לי את האינטלגנטים האלה?

בנוסף טוען אלון כי בחברה נהגו לפטר עובדות בהריון למרות שהדבר אינו חוקי. כמו כן הוא מעיד על שורה של הטרדות והתנהגויות פליליות מצד אחד ממנהלי החברה כלפי עובדות, מעשים שטויחו על ידי רמי לוי.

בתגובה לההאשמות החמורות נמסר מרמי לוי: “מדובר בעובד לשעבר שעזב את העבודה ואינו עובד כבר שנה בחברה. מר אלון סובל מבעיות אישיות קשות (שמפאת צנעת הפרט לא נרחיב לגביהן), ויש לו עבר של הסתבכויות חמורות במקומות עבודה קודמים כגון חברת פלאפון.

מר אלון מצוי בחובות כספיים עצומים ומנסה לסחוט מחברתנו ומגורמים בכירים בה כספים שאינם מגיעים לו, ובתוך כך איים כי אם לא ישולמו לו הסכומים שניסה לסחוט, יפרסם דברי-בלע על החברה ומנהליה.

החברה, ממניעים אנושיים, נמנעה עד כה מלמצות איתו את הדין ולהגיש תלונות לגורמי אכיפת החוק בשל עבירות שונות שביצע לכאורה הן בזמן עבודתו בחברה והן לאחר עזיבתו, לרבות עבירות של גניבה ממעביד, כשמר אלון ידע שמתקיימת חקירה לגביהם ושהניעו אותו לפרסם את דברי-הבלע שפרסם.

לגבי העבירות – קיים תיעוד ברור, התלונה תוגש, והדברים יתבררו על-ידי משטרת ישראל. החברה נמנעה עד כה מהגשת תביעה אזרחית גם על נזקים שונים שגרם, בשל היעדר כל סיכוי סביר לגביית כספים ממר אלון בשל מצבו הכלכלי. הדברים שכתב מופרכים, חסרי אחיזה במציאות ואינם ראויים להתייחסות”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.