העיתונאי החרדי נזרק מהשוק; ״החרדים קמצנים”

עיתונאי חרדי שהגיע ביום שישי לשוק מחנה יהודה בירושלים, נזרק מחנות לממכר משקאות על ידי הבעלים שהטיח לעברו דברים בוטים הגובלים באנטישמיות • צפו

מני קרויס, עיתונאי חרדי שהגיע ביום שישי האחרון לשוק מחנה יהודה בירושלים, נזרק מחנות לממכר משקאות על ידי הבעלים שהטיח לעברו דברים בוטים הגובלים בשנאת חרדים – ״החרדים קמצנים, מזמינים רק בירות”, הוא נשמע אומר לעברו של העיתונאי החרדי.

קרויס שהחליט לתעד את המאורע חזר למקום כדי לתעד את בעלי המקום, הבעלים לא התבלבל והמשיך לחרף ולגדף אותו אל מול המצלמה, ״אלה דתיים חוצפנים, שהם קנו את כל ירושלים”, הוא התריס כלפי העיתונאי החרדי, “קוראים לי קובי אוחנה אני הבעלים של המקום ולמי שיש בעיה עם זה מוזמן לפנות אליי״, הוא הוסיף.

בכך לא תמה הפארסה, בעלי המקום המשיך לצעוק לעבר העיתונאי החרדי ולבזות אותו רק “בשל היותו חרדי”.

חשוב לציין כי במקום ישבו חרדים נוספים שטענו כי הבעלים נמצא תחת השפעת אלכוהול, וכי הוא לא התכוון לדברים הבוטים. אחד הסועדים החרדים טוען כי הוא מכיר את הבעלים “והוא אדם טוב”, דתי לשעבר, “שלא ידוע באיבתו לחרדים”.

כך או כך, מהסרטון שהגיע אלינו נראה כי אכן קרויס נזרק מהחנות גם בשל היותו דתי כפי שמעיד בעל העסק עצמו, מה שמעלה את החשש כי בירושלים ב-2017 ישנם בעלי חנויות שפועלים בצורה מקבילה לזו שפעלו האנטישמים בימים שקדמו למלחמת העולם השנייה.

צפו בתיעוד המטריד:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תכליס הוא צודק

  החרדים קמצנים ולא נותנים טיפים וכלום

  ידידיה |
  הגב
  • התנהגות לא נאותה אך מגבה אותו שחרדים לא מקומם שם!

   כל מילה בסלע

   יהודי מבקעת הירדן |
   הגב