העסקה לקראת פיצוץ? היועץ המשפטי חטף רגליים קרות

למרות ההתלהבות הרבה והנכונות של ראש הממשלה לשעבר נתניהו לחתום עסקה עם הפרקליטות, הערב לא נרשמה התקדמות במשא ומתן בין סנגורי ראש הממשלה לשעבר נתניהו לפרקליטות המדינה

פיצוץ? למרות ההתלהבות הרבה והנכונות של ראש הממשלה לשעבר נתניהו לחתום עסקה עם הפרקליטות, הערב לא נרשמה התקדמות במשא ומתן בין סנגורי ראש הממשלה לשעבר נתניהו לפרקליטות המדינה על ההסכם עם הפרקליטות שתביא לסיום הפרשה. על פי הדיווח בחדשות 12,כל צד ממתין שהשני ייזום פעולה וירים את הטלפון.

ב”מהדורה המרכזית” בחדשות 12 פורסם כי בכיר בפרקליטות סיפר כי “היועץ התקרר אחרי הביקורת הגדולה – גם הציבורית וגם מהבית”.

בכיר נוסף בפרקליטות אמר כי הסיכוי עכשיו להסדר הוא קלוש ביותר וכי “כל יום שעובר מקטין מאוד את ההיתכנות להגיע לכך”. לדבריו, “למעשה באופן אמיתי הוא לא קיים – זה לא קורה. זה לא שיש פיצוץ, אין כלום”. אותו בכיר סיפר כי ההכנסה של צוות הפרקליטים לתוך הדיונים גרמה להקשחה בעמדות.

“מראש היועץ הבהיר כי לא ילך להסדר שלא על דעת הפרקליטים בתיק”, טען הבכיר. “נשאר סיכוי – אבל הוא תיאורטי. זה דומה למצב שכמעט אפסו הסיכויים לעלות לטורניר גדול ואז מתחילים חישובים של סיכוי תיאורטי אם יתקיימו סדרה של התרחשויות לא סבירות”.

“אין צורך לתת ליועץ אור ירוק כי מעולם לא ניתן אדום”, אמר אמש מקורב לנתניהו. “נתניהו החליט ללכת להסדר ולהיענות לדרישת הסף של היועץ”. כשנשאל לשם מה הפגישה שהתקיימה שלשום אצל סנגורו של נתניהו, השיב המקורב: “הפגישה אתמול נועדה להציג למשפחה את כדאיות ההסכם”.

היועמ”ש מסיים את תפקידו ב-31 בינואר. אם ההסדר לא ייחתם בתקופת מנדלבליט, ונראה עדיין יש סיכוי שייחתם עם פרקליט המדינה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יגאל עמיר רצח רבין. שי ניצן ומנדלזבל רצחו את ביבי

  יגאל עמיר רצח רבין. שי ניצן ומנדלזבל רצחו את ביבי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מנדלזבל ימח שמו וזכרו. אמן בלי קבורה

  אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב