העסקן החרדי הבכיר שותף לרשת “מכירת התינוקות”?

‘ידיעות אחרונות’ מפרסם הבוקר כתבה ראשית, לפיה העסקן החרדי המוכר חיים אהרן יוספי, היה שותף לרשת החרדית ש”מכרה תינוקות” לאימוץ, לפי תחקירני העיתון

העסקן החרדי המפורסם יוסף חיים יוספי, פעיל מוכר וותיק ב’דגל התורה’, תועד בתקופה האחרונה על ידי תחקירנית העיתון ‘ידיעות אחרונות’, כשהוא מודה שחלק מהפעילות שהוא מבצע בעזרה לנשים עם הריון לא רצוי, כרוכות בעבירות על החוק.

יוספי, תושב שכונת גוש שמונים בירושלים, הוא עסקן חרדי מוכר מאוד שרק לפני חודשים ספורים עלה לכותרות לאחר שנעצר בחשד לסיוע למשתמטים משירות צבאי. אם כי חשוב להדגיש שטרם הוגש כתב אישום בעניינו בעניין הזה.

הפעם, במסגרת סדרת תחקירים מבית ידיעות אחרונות על רשת חרדית שסוחרת לדברי העיתון בתינוקות, הגיעה עדות של חרדית שטוענת שיוספי מעולם לא העביר לה כסף שהבטיח לה בתמורה לתינוק ש”מכרה” לו.

בעמוד השער של העיתון נראית דמותו של יוספי מתוך הפגישות שלו עם תחקירנית ידיעות אחרונות, שצולמו במצלמה נסתרת. במהלך הפגישות האלו, שתועדו והועלו לאתר העיתון, הודה יוספי בשורה של מקרים – לטענת העיתון פליליים – של שידול למסירה לאימוץ של תינוקות לצעירות שעברו הריון לא רצוי.

את התחקירים ערכה העיתונאית החב”דניקית אריאלה שטרנבך, יחד עם עמיתה לעיתון יהודה שוחט.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין עליכם!

  אתם האתר החרדי היחיד שמציף את התגלית הנוראית הזו!!!!!
  כולם שפנים ואתם מוקיעים את הרע והדוחה
  באתרים אחרים לא ראיתי התייחסות
  כי כשמדובר ב”דגל” אז צריך לשתו’ אה?!
  פרשה מסריחה שצריך וחובה לחשוף ולדבר

  חני |
  הגב