הערב בטבריה: היום האחרון של רון קובי

ראש העיר טבריה רון קובי, ינסה הערב (ראשון) להעביר בפעם האחרונה את התקציב, ולאחר שחברי המועצה יצביעו נגד ההצעה הוא יורה בלית ברירה על פיזור העירייה שתלך לוועדה קרואה

אם לא יקרה נס, משרד הפנים יורה השבוע על הקמת ועדה קרואה בטבריה: הערב: העיניים נשואות כולם לאולם ישיבת המועצה בטבריה, שם תתקיים הערב (ראשון) ישיבת המועצה בפעם האחרונה, ולאחר מכן היא תפוזר. על פי ההערכות, כל חברי המועצה בראשותו של ראש העיר רון קובי יתפטרו עם תום המועד החוקי של העברת התקציב.

על פי המתוכנן, רון קובי ראש העיר ייקרא לשימוע למשרד הפנים אל מנהל המחוז בועז יוסף, ושם יתן דין וחשבון על כך שלא הצליח להעביר את התקציב במשך החודשים האחרונים.

נזכיר, שכבר לפני שבועיים היית אמורה המועצה להתפזר, אבל שר הפנים אריה דרעי נתן לרון קובי עוד אפשרות אחרונה להעביר את התקציב.

בסוף שבוע, קובי נסע לרמת גן לחברו החדש כרמל שאמה הכהן בכדי לשכנע את חברי המועצה לתמוך בתקציב, קובי הבטיח הרים וגבעות: מסגנים עד תקציבי עתק -אבל חברי המעוצה לא מעוניינים להיכנס לקואליציה שלו.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סוף הדרך

  בקרוב לכל ראשי הערים מחללי השבת שיודחו מתפקידיהם בעה אמן .ושמה הכהן בדרך עם קובי

  אתי |
  הגב
 2. הלוואי וקובי יצליח..

  כך הדתיים החרדים משתלטים על המדינה..מתרבים כמו שפנים על חשבון החילוניים ודתיים ציוניים …

  אישה |
  הגב
 3. טיפש פוליטי

  עוד לא ראיתי טיפש כמו רון קובי. נבחר כנגד כל הסיכויים. פרשו לו שטיח אדום אבל לא היה מתוחכם לתת לחרדים ולתת לחילונים. תהיה חכם וללא רק צודק. מהיום הראשון התחיל במלחמת גוג ומגוג נגד הדתיים למרות שידע שבלעדיהם אין לו רוב.
  אפילו מר”צ והשמאל לא בעד הדרך המלחמתית שלו.
  ותנחשו לבד איך יירשם בספר ההיסטוריה של העיר טבריה, אולי אפילו ידלגו עליו.

  אודי |
  הגב
 4. טבריה

  לצחוק או לבכות בחרתם ראש עיר תנו לו לעבוד כל המדינה יודעת היום מזה טבריה באמת 4 שנים הרגתם אותה סוף סוף בא בחור ושם אותכם במפה תגידו תודה הדתיים לא ינהלו לכם את העיר די רשעים לגנוב ולמצוץ לכו לעבוד גם שר הפנים שלכם גנב מורשע ילא הביתה ביבי תתערב מספיק עם השחיתות הזאת

  אבי |
  הגב
 5. חרדים חרדים

  רון אינו צדיק אבל בהשוואה לכל החרדונים המתחסדים הוא שה תמים. חבל שלא הצליח להעביר תקציב. רצה רק טוב לעירו. יש מקום בשפע לחרדונים בגיהינום שם מקומם של הכרים הללו ובראשם שר הפנים אני מצפה שלשם יגיעו כל עוכרי ישראל הללו. פוי נמאסתם ומגיע לטבריינים שיודיעו אותכם מתוכם. לא מגיע לתושבים

  בושו והכל ו אין פלא בגלל כמוכם שונאים יהודים בעולם

  נחצה |
  הגב
 6. מי שנגד התורה . יפול

  לך לך למחוז חפצך . … עם טרללה כמוך .. דע לך מי שכופר בתורה .. נחשב לגוי בכל דבר … תחשוב על זה …..

  דינה |
  הגב
 7. אין מקום בעולם לרשע !!! קובי אתה סוס מת כולך רעש וצלצולים נלמת נגד השם היה ברור שתפסיד כי.. יש אלוהים שרואה הכול !! חמוד לך תעשה חמוצים !!!

  שילך לעשות חמוצים..

  אביב |
  הגב
 8. לך לך הביתה

  רון קובי לך לך הביתה , אתה אפס מאופס , השר אריה דרעי חייב להדיח אותו ולאפשר לעיר לתפקד לפי כל החוקים .

  שי |
  הגב
 9. בַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה - ואח"כ בס"ד מְנוּחָה וְשִׂמְחָה אוֹר לַיְּהוּדִים לחרדים את דבר השם

  בַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה – ואח”כ בס”ד מְנוּחָה וְשִׂמְחָה אוֹר לַיְּהוּדִים לחרדים את דבר השם.

  עליו נאמר כִּ֥י כָמ֖וֹךָ כְּפַרְעֹֽה |
  הגב