הפגנות סוערות בעזה: “איפה החשמל יא גנבים” (וידאו)

זה לא חדש שחמאס לא סופר את תושבי עזה ולא דואג להם, אבל הפעם זה עבר את הגבול והפגיעה היא בחשמל האישי של כל אחד ואחד מתושבי עזה. חדשות 10 תיעדו עזה חשוכה כל היום לבד מארבע שעות ביום, ואם תשאלו להיכן הולך החשמל, התשובה היא למנהרות נגד ישראל. {צוות חדשות 10 תיעד}

זה לא חדש שחמאס לא סופר את תושבי עזה ולא דואג להם, אבל הפעם זה עבר את הגבול והפגיעה היא בחשמל האישי של כל אחד ואחד מתושבי עזה.

חדשות 10 תיעדו עזה חשוכה כל היום לבד מארבע שעות ביום, ואם תשאלו להיכן הולך החשמל, התשובה היא לבניית המנהרות נגד ישראל והפעלתן.

מזה שבועיים נערכות הפגנות ברחובות עזה בעקבות הפסקות חשמל קבועות ברחבי הרצועה. התושבים מוחים נגד ארגון חמאס שמשתמש בחשמל לצורך בניית המנהרות והפעלתן, ומנסה להשתיק את המפגינים.

אומר אחד התושבים, “החיים לא שווים בלי חשמל, כל יום אנחנו שומעים על אנשים שקיפחו את חייהם בעקבות שריפות בגלל הנרות”.

בסרטון שעלה לרשת צעיר תושב עזה יוצא נגד הארגון, “הלוואי ואוכל לבצע פיגוע התאבדות נגד חמאס. אין לנו מה לאכול, מה לשתות, די חמאס אנחנו רוצים חשמל”.

מרבית התושבים חוששים לצאת לרחוב ולמחות על המצב הקיים, בראיון לחדשות 10 פנו מפגינים לשלטון אבו מאזן וחמאס, “אנחנו דורשים מכל הצדדים, מרמאללה או מעזה, להיות נאמנים לעם הפלסטיני, נמאס לנו מכל ההצהרות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.