הפצוע החרדי מנתיבות משחזר (וידאו)

פינקל, תושב נתיבות בן 30, נפצע אמש באורח קל עד בינוני שיחזר מבית החולים שערי צדק את רגעי האימה. “הגענו לצומת הטי בגוש עציון, לפתע ראינו מחבל עומד מולנו עם נשק אך הוא לא הצליח לירות עלינו. היה לנו נס גדול. לאחר הפנייה נפתחה עלינו אש, שאלתי את אשתי מה עם הילדים והיא צעקה ‘סע סע”. {“היה לנו נס גדול”}

הפצוע החרדי איתן פינקל מנתיבות משחזר על הנס הגדול שלו בגוש עציון כאשר מחבלים ארבו לו וירו לעברו, בעודו פצעו הוא המשיך לדהור במשך רבע שעה עד שנגיע למקום מבטחים.

“עומד מולנו מחבל עם מקלע, חצי גוף שלו היה מעל הגג של האוטו, לכוון עלינו. איך שלקחתי ימינה בצומת ‘טי’ לברוח, שמענו יריות. השמשה התנפצה, ראיתי שאני עדיין חי ברוך השם”, הוא סיפר ממיטתו בבית החולםי שערי צדק.

פינקל, תושב נתיבות בן 30, נפצע אמש באורח קל עד בינוני שיחזר מבית החולים שערי צדק את רגעי האימה. “הגענו לצומת הטי בגוש עציון, לפתע ראינו מחבל עומד מולנו עם נשק אך הוא לא הצליח לירות עלינו. היה לנו נס גדול. לאחר הפנייה נפתחה עלינו אש, שאלתי את אשתי מה עם הילדים והיא צעקה ‘סע סע”.

“במשך עשר דקות נסעתי עד שראיתי ג’יפ צבאי ועצרתי. במהלך הנסיעה הרגשתי שנתפס לי שריר ברגל וראיתי דם – פחדתי לאבד את ההכרה. אשתי ירדה מהרכב והזעיקה את החיילים ומשם פוניתי לבית החולים. השם עשה לנו נס גדול”, הוסיף הפצוע..

המשפחה חזרה מביקור אצל הוריה של האישה בישוב מיצד, למרות שנפצע איתן אומר: “אנחנו נמשיך לכבד את ההורים ונשאל שאלת רב אם מותר לנו שוב להגיע למקום”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.