הצמד חמד עשה הכל כדי להתגרות בחרדים

מירי גפן, כואבת את חילול השבת הנוראי שנעשה בשבת האחרונה על ידי השר ליברמן, ואתו חברו לקהילה הרוסית שמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר

תגידו דוגרי. כמה הייתם מוכנים לשלם עבור מנוחת השבת שלכם? שמא הייתם מוכנים לוותר על שנת השבת שלכם?

לא יודעת מה איתכם. אך באופן חד וחלק הייתי מוכנה לשלם מיליונים (לו רק הייתי מרוויחה כך) בשביל תענוג מתיקות שנת ה”בייגלה” בשבת. שהרי שינה בשבת תענוג וינוחו בה יגיעי כח.

ישנם אנשים שאינם יודעים להעריך לעומק את משמעות המתנה היקרה שניתנה לנו מבית גנזיו של הקב”ה, שבת שמה.

אותם אלו ממירים את ממתק השבת שהוענק להם בחשיבה אנטי דתית ובפעולות שבעצם פוגעות בשלווה האמיתית שיכלה להיות עבורם כמעין עולם הבא, חמצן מנוח לגופם אחרי מרוץ השבוע.

אתם מרימים גבה בשאלה: “למה התכוונה הכותבת?” אך אין זו חידת חמיצר אלא מציאות אקטואלית צורבת.

מן הסתם שמעתם על מאבק “חוק המרכולים”. אם לאו, חפשו על הנושא בגוגל או בכל דפי עיתוני הנייעס העכשווים. אין זה חומר צהבהב אלא מציאות כואבת המוגשת כחומר בעירה לחבית הנפץ של המציאות בשטח.

המאבק בחוק המרכולים הצית ברחבי הארץ את השנאה לחרדים. מרכז חבית חומר הנפץ בענין בוערת בעיר אשדוד. אשר מרבית מתושביה עולים מרוסיה וכן בני עליה מהארצות השונות אשר השתלטו על העיר שבחלקה הגדול חרדי.

בשבוע שעבר התקיימה ביום שישי בעיר אשדוד תהלוכת מכוניות עם כרוזים בגנות החרדים אשר חפצים לשמור על קדושת השבת. בשבת זו המאבק המשיך לנסוע במסלול ההתגרות נגד הקהילה החרדית.

שמעון כצנלסון משמש כמועמד לרשות העיר, ומשתייך לקהילה הרוסית. המציאות הזו הובילה לחברות אינטרסנטית בינו לבין שונא החרדים איווט ליברמן אשר גם משתייך לקהילה הרוסית.

צמד החמד ויתר על מתנת תענוג מנוחת השבת שלהם והעדיפו להמירו במאבק נגד קדושת השבת וזאת בכדי להשיג אינטרס רכישת קולות לקלפי בבחירות הבאות.

במקום להנות מצלחת חמין טובה וביתר מיני מטעמי השבת בחר השר ליברמן להפעיל צוות עובדים בשבת. מלווה צמוד, נהג וכו’ בדרכו להתגרות בציבור החרדי.

אחוד לכם חידה לא קשה: “היכן בחרו איווט ושמעון לטייל”?

לא חשבתי לרגע שתענו לי שטיילו ברחוב הורקנוס בלב השכונה החרדית, כמו שיתר אחינו החרדים הגרים בשכונה החרדית באשדוד נוהגים לעשות בשבת בשביל על מנת להשיל את שלל הקלוריות לאחר אכילת מנת קוגל וצ’לונט.

האתר התיירותי שבחרו לשים פניהם היה חנות לממכר בשר לבן במתחם שאינו שומר שבת, ומשם המשיכו למתחם “ביג”.

זכותו של כל אדם לבחור דתו ואורח חייו. הבעיה בשטח היתה שטיולם היה נטו בכדי להזדהות ולחזק את בעלי החנויות הפתוחות שם מדי שבת בשבתו ובכך להתגרות נטו בציבור שומר המצוות ובכללם בשבת הקדושה.

אם לא די בכך דאג השר ליברמן להשמיע דברי זלזול ושנאה בראשל”צ ובכללם בנושא חוק גיוס בנות.

האם בכך קראתם לשבת עונג? קולות הקלפי צועקים בסימפוניה כואבת הזועקת את כאב קדושת השבת.

התנער מעפר, קום לבש בגדי תפארת עמי, לכה דודי, לכו ונלכה, כי היא מקור הברכה.

בואי שבת, בואי!

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אז מה בעצם הטענה?

  למה להאשים את ליברמן בתמיכה המתנגדים לחוק, הרי יש לו עוון גדול בהרבה – הוא תמך בחוק! (נכתב בציניות כמובן). ליברמן מתנגד לחוק המרכולים, הוא חושב שלא נכון להכריח אדם לסגור עסק בשבת. מה ציפית שהוא יעשה, ישמור שבת (+כל תיאורי הצ’ולנט)??? הכתבה שלך היא בדיוק כמו שכותב חילוני יצר על ח”כ חרדי שהלך להפגנה נגד הגיוס בטענה שהוא עושה להכעיס לחילונים.
  כל חבר כנסת תומך במה שהוא מאמין בו ולכן להאשים את ליברמן ש”זכותו של כל אדם לבחור דתו ואורח חייו. הבעיה בשטח היתה שטיולם היה נטו בכדי להזדהות ולחזק את בעלי החנויות הפתוחות שם מדי שבת בשבתו ובכך להתגרות נטו בציבור שומר המצוות ובכללם בשבת הקדושה.” זה פשוט מגוחך, הוא מתנגד לחוק ולכן הלך לתמוך במתנגדים לו. בדיוק כמו כל חבר כנסת אחר.

  שוקי |
  הגב
  • שרת הקליטה סופה לנדוור סכנה לציבור

   צריך לפרסם שהתהליך אותו מנסה לקדם כאן האשה המשועממת הזאת שרת הקליטה שהיא אלמנה והיפראקטיבית וכנראה כל השבת מסתובבת בשעמום אחד גדול עלול לפגוע בנו פגיעה אנושה
   היא מבחינתה גם לפתוח את המשרדים בשבת
   מה לה ולשבת
   העולים מעניינים אותה כשלג דאשתקד
   רק שבלעדיהם ובלעדי המליונים שהיא זורקת להם היא תמצא עצמה מחוץ למשחק
   ולכן הסברה ושוב הסברה שהשבת היא מתנה שאסור לוותר עליה

   רובי |
   הגב