קשרים או הבטחות סרק? המיליונים שהבטיח מפעל הפייס לפרוש (וידאו)

מפעל הפייס הבטיח לאמץ את העיר אלעד ולפתור את מצוקת המבנים בעיר, במהלך אירועי התרבות שנערך בחול המועד הכריז יו”ר מפעל הפייס עוזי דיין על אימוץ אלעד, מצוקת המבנים בדרך לפתרון? או הבטחות כמו חול

שיתוף פעולה בין עיריית אלעד למפעל הפייס שבמסגרתו מפעל הפייס הבטיח לאמץ את העיר אלעד ולפתור את מצוקת המבנים בעיר.

במהלך אירועי התרבות שנערך  בחול המועד פסח בחסות מפעל הפייס הבטיח יו”ר מפעל פייס עוזי דיין לאמץ את אלעד ולפתור את מצוקת המבנים היבלים (קראוונים).

בחודשים האחרונים ראש עיריית אלעד הידק את הקשרים עם יו”ר מפעל הפייס עוזי דיין, שיתוף הפעולה עשה את שלו ובמהלך אירועי התרבות בחול המועד הכריז דיין על אימוץ העיר אלעד.

כתב קוקר תיעד את ישראל פרוש ועוזי דיין כשהם הולכים זה לצד זה, פרוש החמיא לדיין על תרומתו לעיר וקרא לקהל האלפים להצדיע לו.
[vimeo 124816212 w=500 h=281]

עסקנים באלעד הביעו תקווה כי אכן פרוש הצליח לנצל את קשריו עם עוזי דיין בכדי לפתור את המצוקה האדירה של המבנים, ” נקווה שזה לא הבטחות סרק והפעם באמת מפעל הפייס יסייע לעיר”. הם אומרים.

במהלך האירועים שנערכו לאורך שלושה ימים בחול המועד באמפי-פארק העירוני, השתתפו כ-35 אלף איש. כמו כן השתתפו עוד אלפים מנשות העיר בסדרת ההצגות והמופעים שהוקרנו באולם הספורט העירוני לאורך ימי חול המועד.

עוד לפני הפעילות, ולאחר האסון הנורא שהיכה בעיר אלעד, עם פטירתו הטראגית של תושב העיר הרב מרדכי גרבר ז”ל, שנמחץ בלוויית פוסק הדור, מרן הגר”ש הלוי ואזנר זי”ע, הפנה ראש העיר שאלה למרן הגר”ח קנייבסקי שליט”א באשר לקיום האירועים. מרן שליט”א השיב לו כי מאחר ומדובר בשמחת החג של תושבי העיר, אסור לבטל את האירועים ויש לקיימם כמתוכנן.

במסגרת הפעילות, שנערכה בימים ראשון, שני ושלישי של חול המועד, הוצבו במקום החל מהשעה 15:00 בצהריים מגוון גדול של אטרקציות, שכללו שורה ארוכה של מתנפחים לגיל הרך, לצד מתקנים חשמליים לילדים הבוגרים, ביום ראשון בוצע מחזמר הענק של חיים ולדר “ילדים מספרים על עצמם” ביום שני התקיים מופע לוליינות ואקרובטיקה, וכן הופעת האמן יוסל’ה אייזנבך. ביום שלישי התבצעה ההצגה “הנשר הגדול” של עופר הלוי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.