הרבה פחות סלחן מברקת: ליאון נגד ‘הפלג הירושלמי’

“אני נגד הפרות סדר והפגנות אלימות”, אמר אתמול המועמד לראשות העיר ירושלים. על היחס לחרדים אם ינצח: “צריך לדאוג לחרדים באופן רציני ביותר, לשקם את השכונות, לדאוג לניקיון, לתשתיות”

משה ליאון המתמודד לראשות העיר בירושלים אמר אתמול בראיון ל’מהדורה המקומית’ ברדיו ‘קול ברמה’ בהגשת ישראל אוחיון ויעקב גרודקה: “אני מתמודד לראשות העיר והשאיפה שלי לנצח ועוד הדרך ארוכה”.

בדבריו תקף את ‘הפלג הירושלמי’: “אני נגד הפרות סדר והפגנות אלימות, אני בהחלט בעד שמיעת דיעות והצגתם ולגשר בין הפערים”.

לצד זאת הוסיף: “אני בעד קואליציה רחבה וכל מי שירצה לשבת איתי, אשמח לצרף אותו.

“אני מתייעץ עם המון חרדים והמון אנשים, כרגע אני מדבר עם כולם והכוורת מסביבי רחבה ולא צפופה”.

ליאון: “בבחירות הקודמות לאחר שלושה חודשים של קמפיין זכיתי בלמעלה מתשעים וחמישה אלף מצביעים, זה היה הישג חשוב מאוד והחמש שנים שחלפו עשו לי רק טוב מבחינת ההכנה שלי לקחת את ראשות העיר ולהוביל אותה קדימה.

“בחמש שנים האחרונות עזבתי את הכל, כל עיסוקי ועבדתי לטובת העיר ירושלים ותושביה והיום אני מרגיש באופן אישי יותר מחוזק עם רצון רב יותר להוביל את העיר קדימה”.

ליאון הוסיף ואמר: “הכישורים שיש לי ומה שלמדתי מהשנים האחרונות הם נותנים לי את החשק להוביל את העיר שיש בה את כל סוגי האוכלוסיות קדימה מבחינת תשתיות ותקציבים.

“לא סגרתי ולא נרקם שום דיל עם אף אחד. אני עובד בענייני העיר ועושה טוב לכל התושבים וזה עדיין לא הזמן לדון מי תומך בי ומי לא.

“העיר חייבת בראשה אדם כמוני שהצליח בעסקים, במשרד ראש הממשלה כמנכ”ל, כיו”ר רכבת ישראל ויו”ר הרשות לפיתוח ירושלים, את כל הניסיון הזה ואת כל היכולות שהצגתי בתפקידים האלו, אני מביא לעיר העשייה הציבורית היא חלק מתוכי.

“החרדים תמכו בי ברובם לאחר היכרותם איתי משנים קודמות, צריך לדאוג לחרדים באופן רציני ביותר, לשקם את השכונות, לדאוג לניקיון, לתשתיות את מוסדות החינוך ולבנות עוד כיתות. יש בירושלים חוסר של מאות כיתות לציבור החרדי וגם בדיור, אך נושא הדיור הוא חוסר של כלל הציבור ולא רק החרדים, אני אביא לבניית אלפי יחידות דיור בעיר וגם לחרדים.

“אני רץ ברשימה עצמאית ולא שייך לאף מפלגה, ברשימה זו אוביל את כל תושבי ירושלים יחד כולל החרדים”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם ליאון יצטרך את הפלג הוא יגיע עימם להסכמים מפליגים כמו ברקת לפחות.

    מנין שאבתם כותרת כל כך לא מבוססת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב