הרב יואל שוורץ מהוגי הנח”ל החרדי לקראת מצעד התועבה: “איבדו את השכל”

המערכה בירושלים נגד קיום מצעד התועבה בעיר צוברת תאוצה: לאחר שרבנים הכריזו על מלחמת קודש במצעד התועבה, הרב יואל שוורץ מהוגי הנח”ל החרדי יוצא במסר חריף לקראת המצעד מחר: “הם איבדו את השכל, כל מי שמשלים עם זה ולא מוחה איבד את הזכות שלו על ארץ ישראל”

המערכה בירושלים נגד קיום מצעד התועבה בעיר צוברת תאוצה: לאחר שרבנים הכריזו על מלחמת קודש במצעד התועבה, הרב יואל שוורץ מהוגי הנח”ל החרדי יוצא במסר חריף לקראת המצעד מחר: “הם איבדו את השכל, כל מי שמשלים עם זה ולא מוחה איבד את הזכות שלו על ארץ ישראל”.

מודעות התנגדות למצעד פורסמו ברחבי ירושלים, אך דווקא לא בתוך השכונות החרדיות. הסיבה: בציבור החרדי חוששים לחשוף את בני הנוער והילדים לקיומה של הקבוצה, עשרות רבנים הודיעו כי “המצעד הוא סכנה מוחשית לתושבי ישראל”.

הרב יואל שוורץ מהוגי הנח”ל החרדי תקף במהלך שיעור אותו מסר היום את משתתפי המצעד ואף את אלו שלא יוצאים למחאה, “העולם איבד את השכל איבד את הראש איבד את המצפון, אנחנו לא יכולים לעשות את מה שפנחס עשה צריכים לצעוק בשקט עד השמים”. אמר הרב שוורץ.

“אסור להשלים עם זה, כל מי שמשלים עם זה ולא מוחה הוא איבד את הזכות שלו על ארץ ישראל. לצעוק לבד זה לא יעזור זה אסון קטסטרופה, זה ממש מבול הם מביאים מבול לעולם”.

על ישי שליסל – “זה לא הדרך שלנו היום רק פעם כשהקב”ה היה גלוי, אומר החזו”א לא הדרך שלנו להשתמש באלימות אבל לצעוק עד השמים כן”.

בתוך כך השבוע יצאו ניידות משטרת ישראל לבתיהם של שבעה פעילי ימין מוכרים, שהמשטרה חושדת כי הם בעלי פוטנציאל לפגע במצעד הגאווה. מתוך שבעת הפעילים להם חולקו הצווים, ארבעה מהם הם פעילי ארגון להב”ה, שנתבקשו על ידי השוטרים לחתום על צווי הרחקה מירושלים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הארץ הקיאה את שבע העמים שהיו פו בגלל כל התועבות הללו
    ועכשיו רוצים לעשות את זה לגיטימי מה שהם עושים זה לפגוע
    בזכות שלנו על הארץ אני לא מדבר על המדינה על הארץ.

    זוזו |
    הגב