הרב פינטו לחסידו: “אל תטוסו עם טורקיש איירליינס”

בהוראתו של רבי יאשיהו פינטו שליט”א מתבקשים חסידו שלא לטוס עם טורקיש איירליינס לשום יעד בעולם” גם לא בטיסות קונקשיין

בהוראתו של רבי יאשיהו פינטו שליט”א מתבקשים חסידו שלא לטוס עם טורקיש איירליינס לשום יעד בעולם גם לא בטיסות קונקשיין. עוד הוסיף ואמר האדמו”ר: “בזמן הקרוב יבינו כולם למה הזהרנו את כל הקרובים”.

ביממה האחרונה יצאה הוראה חמורה ודחופה מכבוד קדושת האדמו”ר רבי יאשיהו פינטו, שכבר עושה גלים והגיעה למחוזות רבים בארץ ובעולם בקרב חסידי “שובה ישראל”.

“כבוד האדמו”ר נתן הוראה ברורה וחד משמעית לפיה חל איסור מוחלט לטוס עם חברת “טורקיש איירליינס” לכל יעד בעולם, גם לא בטיסות קונקשיין. כבוד האדמו”ר ביקש להעביר לכל חסידי “שובה ישראל” בצורה מהירה, כדי לעצור כל התקשרות עם החברה הזו”, סיפרו חסידו. עוד הוסיף האדמו”ר ואמר ,בזמן הקרוב יבינו למה הזהרנו את כל הקרובים.

לאתר “שובה ישראל אונליין” נודע כי כבר במהלך היממה האחרונה ירשמו ביטולים רבים לטיסות שהיו אמורות לצאת ליעדים שונים בעולם דרך חברת “טורקיש איירלייינס”, והמגמה הזו תימשך ביתר שאת בצורה מאסיבית ומשמעותית.

אחד מחסידי הקהילה שאמור לטוס למרוקו בחודש הקרוב אמר: “אני מבטל כל קשר עם חברת התעופה טורקיש איירלייינס ומחפש חברת תעופה אחרת, ברגע שהאדמו”ר פינטו שליט”א אומר משהו יש לדבר ענין גדול ועמוק מציל חיים”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.