הרב פינטו משיק: תהילים עם ביאור מיוחד

הרב פינטו זוכה להשיק את ספרו החדש “רחש ליבי דבר טוב אומר אני מעשי למלך” פירוש על ספר התהילים ביאורים פנינים עצות ויסודות בעבודת ה’ על ספרו של דוד המלך ע”ה.

הרחק מעין החסידים שוהה הרב פינטו, אך במקביל הוא זוכה להשיק את ספרו החדש “רחש ליבי דבר טוב אומר אני מעשי למלך” פירוש על ספר התהילים ביאורים פנינים עצות ויסודות בעבודת ה’ על ספרו של דוד המלך ע”ה.

הספר הודפס בכמות עצומה של 100000 עותקים שיופצו בכל רחבי הארץ והעולם ממוצאי שבת קודש פרשת “נשא” יצאו מפיצים לכל רחבי הארץ  והעולם לחלק כל הכמות ספרים הגדולה עד חג שבועות .היעדים בחו”ל אמריקה, ארגנטינה, רומא, מרוקו, אומן, בעל שם טוב,ועוד מקומות בארץ ובעולם.

 

בימים אלו מכון “תורת יאשיהו” מכון העוסק בהדפסת והפצת ספריו של הרב יאשיהו יוסף פינטו שליט”א, אנשיו  נערכים להפצת ענק בכל הארץ ורחבי העולם.

מנהל מכון ההפצה “תורת יאשיהו” אומר ל’קוקר’: “אנחנו נערכים למבצע רחב היקף בכל הארץ ורחבי העולם בהפצת הספר החדש של הרב פינטו שליט”א.אני יוכל לומר לכם יצרו איתנו קשר מכל ראשי הקהילות בארץ ובעולם לקבלת הספרים להפצה חזקה.המכון מקבל המון פניות של בקשות לספריו הקדושים המלאים קדושה ואור עצום,ספריו הקדושים נותנים כוחות גדולים להתמודד בניסיונות החיים,הספר יודפס בכמות אדירה של מאה אלף עותקים .

פי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.