המטפלת חזרה בה: “הוא לא חש בטוב בימים האחרונים”

מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של הפעוט בן ה-4 חודשים שטולטל – ע”פ החשד – ע”י המטפלת שלו. הוריו מתחננים: התפללו לרפואת דניאל חיים בן לירון לרפו”ש. למרות ששחזרה את המעשה: המטפלת חזרה בה מהודאתה וטוענת: “הוא לא חש בטוב בימים האחרונים ואמרתי את זה להורים שלו”

פרשת טלטול התינוק בפתח תקוה: מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של הפעוט דניאל חיים גרסון בן ה-4 חודשים. הרופאים ממשיכים בשעה זו להיאבק על חייו והוריו מפצירים בציבור להתפלל ולקבל קבלות טובות עבורו.

שמו לתפילה: דניאל חיים בן לירון בתושח”י

בתוך כך, למרות שהמטפלת הודתה בתחילת החקירה במעשה ואף שחזרה אותו, היא חזרה בה אחה”צ מההודאה ועתה היא מכחישה את החשדות המיוחסים לה.

“לא טלטלתי אותו ולא גרמתי לו כל חבלה”, היא טענה באוזני החוקרים והוסיפה: “הוא לא חש בטוב בימים האחרונים ואמרתי את זה להורים שלו”.

עורך דינה, ששי גז, העניק אחה”צ ראיון לגל”צ במהלכו הוא הדף את האישומים נגד מרשתו.

“היא היום טוענת שהדברים לא נעשו. נכון שבמשטרה היא הודתה במעשה אך היא טוענת שההודעה נגבתה ממנה בכפיה, בהבטחות. היא הודתה בטלטול ולא בתוצאה”, דברי הפרקליט. האזינו

עורך הדין הוסיף: “אני לא יודע מה היה שם אבל היא כופרת בכל וכל ואומרת שלא עשתה את המעשה הזה…זה לא התיק הראשון שלי במקרים כאלו. צריך להוכיח שהייתה חבלה לתינוק”

בנוגע לתיק הקודם בו הורשעה הגננת טען עורך הדין: “העניין של תיק מתחיל ללא דעה קדומה לא נכנסים לעבר אם בכלל היה עבר”.

ואילו עידן גרסון, אביו של הפעוט, אמר הערב בראיון ל’קול ברמה’ כי “ביום שני בצהריים קיבלנו אותו מהמטפלת במצב אפטי. רצנו איתו ישר לשניידר ומאז אנחנו כאן. לצערי, לא קיבלתי היום בשורות טובות מהרופאים. אבקש מהמאזינים של קול ברמה להתפלל, לקבל על עצמם קבלה טובה, לקבל שבת יותר מוקדם ולא לדבר לשון הרע”. האב הפציר בציבור להמשיך ולהתפלל לרפואת דניאל חיים בן לירון בתושח”י . האזינו

ההורים בבית החולים. צילום: חדשות 2
ההורים בבית החולים. צילום: חדשות 2

כזכור, מוקדם יותר פרסמנו כי מטפלת  ממרכז הארץ חשודה כי טילטלה תינוק חרדי בן ארבעה חודשים המאושפז במצב קשה בבית החולים בילנסון.

אחר הצהריים (יום ה’) ההורים הופיעו בפני כתבים בבית החולים בפתח תקווה וקראו לציבור להתפלל לרפואתו: “אני רוצה לנצל את הבמה וההזדמנות כדי לבקש מכל אחד שרואה אותנו ושחשוף למקרה הזה מכל עם ישראל להתפלל בשביל הילד שלי, בשביל הבן שלנו”, ציין האב. “שנעבור את זה, שנהיה חזקים, אני בטוח שנראה ישועות”.

הוריו של התינוק נשאלו האם הם כועסים על המטפלת שנעצרה, בתגובה השיב האב: “אנחנו לא נכנסים למקום הזה, יש לי ילד ששוכב בטיפול נמרץ ואנחנו לא מתעסקים בזה עכשיו”.

דניאל מאושפז במצב קשה לאחר שעל פי החשד טולטל ביום שני בפעוטון במרכז הארץ.

יש לציין כי מנהלת הפעוטון, בת 53, נעצרה. בעבר הורשעה החשודה בתקיפתה של ילדה בת 4. החשודה טענה: “הוא בכה ללא הפסקה ולא נרגע. אז טלטלתי אותו. לא התכוונתי לפגוע בו”.

 

המטפלת שנעצרה הובאה לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוארך מעצרה בארבעה ימים. זאת, כהמשך לגיבוש התשתית הראייתית שנאספה עד כה. מהחקירה עולה כי המטפלת הורשעה בעבר במקרה של תקיפת חסר ישע, באירוע שאירע ב-2001 במהלכו גרמה חבלה לבת 4. בגין מקרה זה היא הורשעה ב-2004.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.