הרצוג: “תם פרק ממשלת האחדות”

21 שנים לרצח רבין: עשרות אלפי בני אדם הגיעו הערב (שבת) לכיכר רבין שבתל אביב לזכרו של ראש הממשלה המנוח. { שידור חי}

21 שנים לרצח רבין: עשרות אלפי בני אדם הגיעו הערב (שבת) לכיכר רבין שבתל אביב לזכרו של ראש הממשלה המנוח.

העצרת לזכר רה"מ יצחק רבין ז"ל – שידור ישיר מכיכר רביןhttp://bit.ly/2f4Z3pk

פורסם על ידי ‏החדשות‏ ב- יום שבת, 5 בנובמבר 2016

יו”ר האופוזיציה יצחק (בוז’י) הרצוג, שהיה צפוי לשאת נאום דרמטי במיוחד שאף אחד לא מצפה לו”,  אמר בעצרת לזכר יצחק רבין כי “בימים האחרונים נחצו כל הקווים האדומים. כשאני רואה שראש הממשלה מכריז מלחמה על הדמוקרטיה, אני אומר עד כאן. תם פרק ההידברות. תם פרק ממשלת האחדות”.

 

הרצוג הוסיף: “21 שנים וההסתה שוב כאן. השנאה אותה שנאה, ההסתה אותה הסתה והמנהיג אותו מנהיג. לא ניתן יותר לאף אדם, לאף בריון ולאף מנהיג להמשיך להסית ולשנוא. לא לחבר כנסת, לא לשר ולא לראש הממשלה”.

שילובה של גלאון ברשימת הנואמים בא על רקע הטענות לפיהן היה חשש במחנה הציוני שהעצרת תישא אופי “שמאלני מדי”.

“אנחנו מסיימים כעת את הליין-אפ לעצרת”, צייץ הרצוג בחשבון הטוויטר שלו. “רשימת דוברים מעולה ואמנים מרגשים, וכמובן גם זהבה גלאון למי שהיה חסר סבלנות”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הראיס המגלומן והמטורף מכלוף ימ”ש נתן הוראה ל… שיורה לעשרות שכירי החרב שלו – מחבלי דעשס לטנף בכל מקום בתקשורת על ראש הממשלה ביבי נתניהו ועל מספר אנשי רשויות החוק מתוך מטרה שיסגרו את החקירות נגדו, הוא פשוט משתולל כחיה פצועה, חחחחחח.

  עשרות שכירי חרב – מחבלי דעשס התבקשו להוציא ולשפוך את הפרשותיהם בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם, באתרים כיכר השבב-YNET, בחדרי חזירים, בקו עיתונות חילונית, ברדיו קול מת-פגר, ברדיו גללי ישראל עם דאוד חכים שהשלים עם הראיס לאחר שקיבל איומים על חייו ממחבלי דעשס, ובעוד ערוצי תקשורת לרבות TV, וגוגל ישראל, שבשליטת מחבלי ואנשי הראיס ימ”ש.

  הראיס המגלומן שנכנס בהדרגה ובערמומיות לזירת הפשע משרד הפנים, בעזרת מספר שונאי ישראל, והספיק לחלק עד כה ג’ובים ומשכורות למאות מחבלי דעשס, רובם הגדול של הג’ובים הם פקטיבים, מתכנן לכבוש את ישראל ולהחליף את ביבי, לא פחות.

  (הבובה הרצוג בסה”כ סיפור כיסוי כדי להגיע למטרה)

  היכונו היכונו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב