השוטר שנדרס בתאונת דרכים בירושלים הובא למנוחות

הבוקר הובא למנוחות רס”מ יוסף חלבי ז”ל, שוטר משטרת ישראל אשר נהרג בתאונת דרכים שאירעה אמש בירושלים, עת שהיה בפעילות מבצעית

הבוקר הובא למנוחות רס”מ יוסף חלבי ז”ל, שוטר משטרת ישראל אשר נהרג בתאונת דרכים שאירעה אמש בירושלים, עת שהיה בפעילות מבצעית

היום (ג׳, 17.10.2017), הובא למנוחת עולמים רס”מ יוסף חלבי ז״ל (28), שוטר סיור בתחנת מוריה של משטרת מחוז י-ם, שנהרג אמש בתאונת דרכים עת שהיה בפעילות מבצעית ורכב על אופנוע משטרתי.

רס”מ יוסף חלבי ז״ל, 28 (הועלה בדרגה לאחר מותו) התגייס למשטרת ישראל בשנת 2010, הותיר אחריו הורים ושלושה אחים ואחיות.

בדרכו האחרונה ליוו את יוסף ז״ל בני משפחתו, נכבדי העדה הדרוזית, מפקד מחוז י-ם, ניצב יורם הלוי, ראש אגף משאבי אנוש במשטרת ישראל, ניצב גילה גזיאל, מפקד מרחב ציון, תנ”צ אלי כזרי, מפקד מרחב קדם, תנ”צ דורון תורג׳מן, מפקד תחנת מוריה, נצ”מ רונן עובדיה מפקדים וחברים לנשק.

מפקד תחנת מוריה, נצ”מ רונן עובדיה, אמר בהספדו: “למדתי להכיר ונחשפתי לשוטר אמיץ, שקדן, מקצועי ברמ”ח אבריו, אהוד ואהוב על חבריו שביצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר מתוך אידיאולוגיה ומוסר עבודה ייחודיים. על כך קיבלת תעודות הוקרה והערכה להן היית כל כך ראוי. חבריך מספרים על חבר אמת, שנחלץ בכל שעה ובכל מצב לכל דורש. לפני כשבועיים כאשר התקשרתי להחמיא לך על תפיסתו של עבריין, אמרתי לי בענווה שכל כך מאפיינת אותך, “זה תפקידי”.

“משפחת חלבי היקרה, אני עומד נרעד וכואב על האובדן הגדול והקשה מנשוא. האובדן שלכם הוא האובדן שלנו, אנחנו אחים בנפש, משפחת חלבי ומשפחת תחנת מוריה. יהי זכרו ברוך״.

מפקדו הישיר, פקד מיכאל סויסה, אמר בהספדו: “בששת השנים האחרונות שימשתי כמפקד הישיר שלך, והרבה מעבר לכך כחבר. בתחילת דרכך במשטרה היית ביחידת החקירות, אך התעקשת שמקומך הוא איתנו בשטח – בסיור. מדי יום הגעת מהצפון הרחוק על מנת למלא את תפקידך, אותו ביצעת על הצד הטוב ביותר ועל כך זכית להוקרה והערכה ממפקדיך לאורך השנים. אני תמיד אזכור את החברות שנוצרה בינינו ואת הביקור המיוחד לו זכיתי בבית משפחתך״.

“משפחת חלבי היקרים, אתם תמיד תהיו חלק ממשפחת תחנת מוריה. יוסף, דמותך תהיה בעינינו כאיש הקשוח עם המראה המיוחד ויחד עם זאת רגיש, שוטר בכל רמ”ח איבריך ואהוב על כל סובביך. תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.