השידוך שבוטל: השחקנית החרדית חוזרת (וידאו)

ארבע שנים לאחר שהשחקנית החרדית רמה בורשטיין זכתה בפרס על ה סרט “למלא את החלל” בפרס השחקנית הראשית בפסטיבל ונציה, רמה בורשטין שבה לפסטיבל ונציה עם דרמה קומית ‘לעבור את הקיר’ על בחורה שחזרה בתשובה והתקשתה בשידוכים. { “לעבור את הקיר”}

ארבע שנים לאחר שהשחקנית החרדית רמה בורשטיין זכתה בפרס על ה סרט “למלא את החלל” בפרס השחקנית הראשית בפסטיבל ונציה, רמה בורשטין שבה לפסטיבל ונציה עם דרמה קומית ‘לעבור את הקיר’ שעוקבת אחר מסעה של בחורה דתית שרוצה להינשא.

מיכל חזרה בתשובה לפני 12 שנים ולא נישאה. לאחר שנים רבות של ניסיונות למצוא לה שידוך היא סוף סוף מוצאת חתן. אלא שחודש לפני התאריך המדובר, בעיצומה של ארוחת הטעימות, החתן חוזר בו ומבטל את החתונה. למיכל נמאס לשוב למסלול המתיש של פגישות השידוכים,  ומחליטה, כנגד כל הסיכויים, להותיר את מועד החתונה על כנו: “יש לי אולם, יש לי שמלה, קטן על אלוקים להמציא לי חתן”.

באולם  נאות ירושלים בבני ברק , המתינו עשרות בחורות חרדיות  בעזרת הנשיפ לחתן שיבוא ויקח אותה לחופה,  כיצד תסתיים  הדרמה? עמס תמם, עוז זהבי, ושחקנים נוספים שמככבים בסדרה אמורים לתת את התשובה – למי שיצפה בסרט של השחקנית החרדית ששוב מככבת במדורי הברנז’ה.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שחקנית “חרדית”
    אולי “פלסטינאי ציוני”?
    בכל מקרה על האתר לטפל במודעות שקופצות (מודעות גוגל) שחלקם עם פריצות מהסוג החמור ביותר, פשוט אי אפשר לדרות באתר עם פרסומות שכאלו!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב