הש”סניק עלה על טרקטור ותקף את כחלון: “תיק החקלאות שייך לשס”

חבר הכנסת משס דני סיידא בדף הפייסבוק שלו את שר האוצר על דרישתו ליטול את תיק החקלאות

אחרי שכחלון הצהירשהוא רוצה את תיק החקלאות כבר בבחירות הקרובות, תוקף חבר הכנסת משס דני סיידא בדף הפייסבוק שלו את שר האוצר “התעוררנו כולנו לבוקר בו לשר אוצרנו הייתה “הארה” בדבר חשיבותה של החקלאות בארצנו הקדושה וזאת לאחר שנים בהן הקפיטליזם הדורסני מבית מדרשם של נערי האוצר שאליהם חברו באופן תמוה מר אורי אריאל ומנכ”לו מר בן אליהו כילה כל חלקה טובה”.

“ידידי שר האוצר”, כותב סיידא, “דרישתך לקבל את משרד החקלאות בבחירות הבאות מעודדת מאוד אך מאידך נראה שהמצאת הגלגל מתרחשת עכשיו. אין ספק ששנת בחירות גורמת לפרץ יצירתיות, אך אני פה כדי להזכיר לכולם שהתנועה היחידה שעמדה כחומה בצורה למען החקלאות והעמידה מתוכה שני חקלאים פעילים אנשי הפריפריה בגבול הצפון, את מר חקלאות ח״כ וקנין ואנוכי הח״מ וביחד עם מאיר צור ואחרים ניהלה ומנהלת מלחמת מאסף להצלת החקלאות”.

“אין ספק שהחלטתו של מאיר צור שוברת את כל המוסכמות ההיסטוריות, אך בטוחני כי הוא יידע ללחוש באוזנך מול מי הוא עשה את העבודה המפרכת והשחורה בפרלמנט הישראלי. הוא עשה זאת מול תנועת ש״ס ואנשיה” הוא סבור..

לסיום, כותב סיידא, “בסופו של דבר משרד החקלאות יגיע למי ששומר על החקלאים באמת ואנו רואים בו כמשרד שאך טבעי שיוחזק בידיה הנאמנות של תנועת ש״ס”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא כל מי שעולה על טרקטור נהיה שר חקלאות

    מזל שלא עלה לרכב על חמור כי אז היה דורש להיות יו”ר ש”ס

    הוא פשוט טמבל |
    הגב