השר אורבך אושפז – בנט קרא: “התפללו”

השר לאזרחים ותיקים אורי אורבך הודיע בצהריים כי הוא חייב להקדיש זמן לטיפול דחוף ומשמעותי לטובת בריאותו. “תודה על תפילותיכם ודאגתכם. הימנעו נא מביקורים ומהפצת שמועות”. כתב אורבך.

השר אורי אורבך מ’הבית היהודי’ הודיע בצהריים כי בתקופה הקרובה יקדיש את זמנו לטיפול רפואי, אותו הוא הגדיר “דחוף ומשמעותי”. לאחר שבשבוע האחרון אורבך לקה בשפעת וחום גבוה שהגיעו לכדי דלקת ריאות.

”יקיריי, כעת אני חייב להקדיש את הזמן לטיפול דחוף ומשמעותי למען בריאותי. תודה על תפילותיכם ודאגתכם. הימנעו נא מביקורים ומהפצת שמועות בעזרת ה’ ושלוחיו הרופאים אני מקווה לחזור לבריאות איתנה בתוך כל שאר חולי ישראל”.”, כתב אורבך הצהריים.

כבר ביום חמישי גילה אורבך כי הוא סובל מבעיה בריאותית: ”כעת, במצוות רופאיי, אני מתפנה בתקופה הקרובה לטפל בענייני הבריאות שלי באופן אינטנסיבי יותר, כדי שאוכל בקרוב לשוב בבריאות שלמה בעזרת ה’ לעבודתי בכנסת ובממשלה.

”אני מודה לציבור הבוחרים על האמון שנתנו בי שוב, ואעמוד לרשות הקמפיין ככל הניתן לקראת הבחירות ובהמשך הדרך המשותפת”.

אורבך הסביר כי מוטב לעשות ”הפוגה הכרחית” זו דווקא בתקופה שבה הכנסת והממשלה פועלות בעצימות נמוכה, כהגדרתו. ”אני מקווה לשוב בהקדם בכוחות מחודשים לעשייה הציבורית ומאחל לרשימתנו המצוינת הצלחה בבחירות הכלליות. בעזרת ה’ נעשה ונצליח”.

השר נפתלי בנט פרסם הודעה בדף הפייסבוק שלו, בה ביקש להתפלל לרפואתו של אורבך. “חברי האהוב והיקר לי כאח, השר אורי אורבך, זקוק לתפילות של כולנו לרפואתו. אנא, עם ישראל כולו, בדקות הקרובות שאו תפילה כל אחד בדרכו, ובקשו רפואה שלמה לאורי שרגא בן פנינה”, כתב בנט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.