השתלת שיניים ביום אחד

שיטה חדשנית אשר פותחה לאחרונה להשתלת שיניים מאפשרת לבצע את התהליך כולו מבלי לערב פעולות כירורגיות קשות ומורכבות

השיניים הן בין האברים הרגישים ביותר שקיימים בגופנו. למעשה, היחס בין גודל השן לבין הכאב שהיא יוצרת הינו הפער המשמעותי ביותר בין גודלו של אבר לבין ההשפעה שלו על הגוף. למעשה, השיניים אינן בעלות משמעותית תחושתית בלבד. לשיניים יש אפקט משמעותי ביותר ביצירת הבעת הפנים, בהגיית מילים ובמראה הכללי. שיניים לא ישרות או לא נקיות משפיעות על הרושם שאנו יוצרים על סביבתנו.

כיום ישנן שיטות מתקדמות ביותר להענקת מראה בריא ונעים למראה באמצעות מגוון טכניקות וטכנולוגיות חדשניות. במקום להסתובב עם שיניים תותבות, יכולים כיום רבים ליהנות משיניים בעלות מראה בריא וחזק המושתלות ישירות לתוך החניכיים. השיניים המושתלות נראות מעולה ומתפקדות בדיוק כמו שיניים טבעיות. שיטות ההשתלה החדשניות מאפשרות ליהנות ממראה פנים מרשים וכמו כן אינן מצריכות פרוצדורות מסובכות.

שיטה חדשנית להשתלת שיניים

שיטה חדשנית אשר פותחה לאחרונה להשתלת שיניים מאפשרת לבצע את התהליך כולו מבלי לערב פעולות כירורגיות קשות ומורכבות. שיטה זו נקראת “אול און 4” מאחר והיא מאפשרת להדביק שיניים רבות על גבי ארבעה שתלים בלבד, או במילים אחרות – השתלת שיניים ביום אחד. באמצעות השיטה החדשה הופכות ההשתלות לפעולה פשוטה הרבה יותר ומאפשרות לסיים מספר השתלות ביום אחד. למעשה, הודות לשיטה החדשה ניתן להרכיב עד 14 שיניים על גבי ארבעה שתלים.

באמצעות השיטה החדשנית ניתן לקבל מערכת חדשה לחלוטין של שיניים אשר כולה הושתלה ביום אחד בלבד. יתרון משמעותי נוסף של השתלת שיניים בשיטה החדשה הינו זמן ההחלמה המועט והמהיר המאפשר לבעל השיניים לחזור לעבודה ולתפקוד מלא בתוך זמן קצר. השיטה הומצאה כבר במאה הקודמת אולם רק עכשיו יותר ויותר רופאים מתחילים להשתמש בה באופן קבוע. השיטה התגלתה לאחר שהתברר כי מרכז הכובד של השיניים מונח על גבי ארבע שיניים בלבד, דבר המאפשר לוותר על השתלים האחרים.

עקרונות מרכזיים בהשתלת השיניים

מאחר ומדובר במספר מועט כל כך של שתלים ביחס למספר השיניים ישנה חשיבות בלתי מבוטלת למיקומו של כל שתל. לפיכך חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע בעל ניסיון בתחום השתלת השיניים אשר מכיר את שיטת ההשתלה הייחודית והתנסה בה די פעמים על מנת לבצע אותה באופן מקצועי.

מאחר וניתן להרכיב את כל השיניים כבר ביום אחד ישנה חשיבות רבה לאופן התכנון של הרכבת השיניים מראש. תודות להרכבה נכונה של מערכת השיניים ניתן לאכול ולשתות ללא כל בעיה וליהנות מאיכות חיים גבוהה. באמצעות השיטה הייחודית של אול און פור נחסכות מהמטופל פעולות כירורגיות קשות ומורכבות והוא זוכה ליהנות ממראה שיניים לבנות ובריאות בתוך זמן קצר. מאחר ומדובר בחסכון משמעותי בפרוצדורות כירורגיות, הטיפולים הינם אידיאליים לאלו המפחדים מרופא השיניים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.