התחזית הקודרת של האסטרולוג הבכיר ל-2021

האסטרולוג הבכיר חושף בשיחה לתקשורת כי “אם 2020 הייתה שנה יוצאת דופן, אז השנה שאחריה תהיה שקטה יותר – אבל השקט יתחיל רק במחצית השנייה שלה”

האסטרולוג הבכיר חושף בשיחה לתקשורת כי “אם 2020 הייתה שנה יוצאת דופן, אז השנה שאחריה תהיה שקטה יותר – אבל השקט יתחיל רק במחצית השנייה שלה”.

האסטרולוג הרוסי אלכסנדר זראב חשף את התחזית שלו לקראת השנה הבאהל סוכנות הידיעות Life, זראב חושב שאמנם 2021 תהיה טובה יותר מאשר השנה הנוכחית – אבל גם היא תהיה רצופה באסונות שונים בגלל מערכת השמש.

“בשבועות הקרובים תתחולל ההשקה הנדירה בין צדק ושבתאי, אשר תוביל לחצי שנה קשה במיוחד”, סיפר האסטרולוג. “משמעות הדבר היא שיתחוללו המון מאורעות בלתי צפויים, לפחות עד חודש יוני. השיא יהיה בליקוי הירח הראשון לשנת 2021”.

“בזמן ליקוי הירח של חודש מאי עתיד להיות פרץ של אנרגיה הרסנית שתגרום לאנשים להרגיש כאילו כל עולמם התהפך”, הסביר האסטרולוג. “עצה שלי, תתנהגו יפה לכל האנשים האהובים עליכם ותשתדלו לשלוט בעצמכם באותה עת. במיוחד בסביבות התאריך של ליקוי הירח הראשון, שעתיד להתחולל ב-26 במאי”.

ב-10 ביוני, כמה שבועות אחרי ליקוי הירח, עתיד להתחולל ליקוי החמה הראשון של שנת 2021. לטענתו, המאורע צפוי לנטרל את כל ההשפעות השליליות של ליקוי הירח ומאותו רגע, השנה תהיה הרבה יותר ידידותית לכולם.

 

י 2021 תיחתם בליקוי חמה נוסף שעתיד להתחולל ב-4 בדצמבר, אך גם בליקוי הירח שיתן פרץ רע כשיתחולל ב-19 בנובמבר. “ליקוי הירח בנובמבר, כמו זה שמקדים אותו, יסמל את שיא הכאוס של אותה תקופה שצפוי לקרות בין ה-5 ל-15 בנובמבר”, הוסיף. “באותו זמן דיכאונות יהיו שכיחים מאוד ואפילו עליה בתחלואה. אולי אפילו יהיה גל נוסף של נגיף הקורונה. מעבר לזה, אני צופה שיהיו אסונות מעשה ידי אדם, כמו תאונות קטלניות, שריפות וקטסטרופות אחרות”.  אל תאבדו תקווה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יהיה טוב. תחשוב טוב יהיה טוב.

    יהיה טוב טוב רק טוב

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב