התחרות במודיעין מתסכלת את האברכים (וידאו)

בשעה שבמודיעין החילונית התחרות בין הרשתות פורחת ומביאה לירידת מחירים, בעיר מודיעין עילית החרדית אי התחרות גורמת לעליית מחירים שמסתכלת את ציבור האברכים שבקושי מצליחים לשרוד את החודש.{ אבסורד}

אבסורד התחרות: מתחם הקניות במודיעין התעורר לאחרונה לתחרות בקצב מסחרר: רשת מזון יוחננוף שנכנסה למתחם ישפרו במודיעין פותחת מחדש את התחרות בעיר.

הרשתות המתחרות, רמי לוי ושופרסל, לא נותרו אדישות. כל אחת שלחה מרגלים שיעקבו, המחירים התעדכנו עשרות פעמים ביום והלקוחות חגגו.

בשעה שבמודיעין החילונית חוגגים על המבצעים, בעיר מודיעין עילית החרדית אי התחרות גורמת  לעלית מחירים שמסתכלת את ציבור האברכים שבקושי מצליחים לשרוד את החודש.

מי שחולש על הרשתות בעיר החרדית היא רשת ‘ברכל’  של מנחם כרמל שלה קרוב ל-10  סניפים בעיר – מה שמביא את הרשתות להעלות מחירים  בעיקר בענף הבשרים.

עסקנים בעיר סיפרו ל’קוקר’ כי “בשעה שבערים החרדיות ישנה תחרות גדולה, דווקא בעיר האברכים המחירים המריאו- והם מהגבוהים בארץ – מה שפוגע בכיס של המשפחות החרדיות”.

למרבה האירוניה, הרשתות החדשות בעיר בחרו בשמות כמו ‘יש חסד’ או’ אהבת חסד’ , בשורה התחתונה בעיר שלרוב התושבים כמעט ואין כסף בארנק,  ‘חסד’ זה לא הביטוי הנכון למתג את אותם רשתות.

ומה עושים בנידון  קברניטי העירייה? הללו מושכים בכתפם ומתקשים לתרץ את הכישלון שחלקו מגיע ממחסור חמור בשטחי מסחר.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בולשיט! מי קונה היום בבר כל? ר’ חיים אמר שאסור,
  הבעיה היא שיש רק את יש ובר כל שכנראה שילמו כמה מנדרוצ’קעס לגוטרמן שלא יביא את אושר עד ורמי לוי [שיש מקומות לדחוף אותם שם] כמו שיש בגבעת שאול ושם המחירים חוגגים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אנחנו טיפשים צריך להפוך את העולם למה יש שני סניפים ליש והציבור שותק

   דוד |
   הגב
 2. קולדצקי יש בעיר אולי 7 סניפים קטנים !!!
  רשת יש הרבה יותר גדולה במכירות למה אתה לא כותב על זה ????
  האם אתה מקבל על זה .. ?????

  אסתי |
  הגב
 3. קולודצקי למה אתה תוקף את הרב כרמל למה לא את יש אהבת חסד זול בפשע הכי כדי ?????

  תושב העיר |
  הגב
  • תענה עניינית למה רוצחים אברכים מי שיש לו 12 סניפים בעיר הוא בעל הכח קניה הכי חזק ועליו בוער הכובע לא מי שיש לו שתי בקתות

   משה |
   הגב