בשובו בנים נלהבים: הרב ברלנד הופיע במדורת ל”ג בעומר. צפו (וידאו)

התמונה שמסעירה את שובו בנים:  מאות מאנשי שובו בנים חגגו את שמחת הילולת רבי שמעון בר יוחאי בעלייה לציון הרשב”י במירון.

כמידי שנה, רבה של קהילת שובו בנים רבי אליעזר ברלנד היה מקיים הדלקה המונית לצד ריקודים סוחפים כמיטב המסורת הברסלבאית.

השנה, בשל הנסיבות הרב ברלנד, שוהה בגלות בזימבבבואה, יחד עם עשרות מחסידו. מאות החסידים נאלצו לערוך את ההדלקה המסורתית של קהילת שובו בנים בהר מירון ללא  דמותו של הרב אליעזר ברלנד. בצר להם החסידים נאלצו להסתפק במחשבות על רבם הנערץ.

צפו בתמונות
באדיבות המצלם
[alooma ref=”0ae9be6c9bd5685339ab71835656589a.mp4″ src=”1″ autoplay=”0″ pid=”0″]

בקהילת שובו בנים נלהבים מתמונה שרצה ברשת בו  נראת דמותו של הרב ברלנד  משתקפת מתוך מדורת ל”ג בעומר במירון.

השאלה שנותרה פתוחה: האם התמונה ערוכה? מקורבי הרב דוחים את הטענות ואומרים כי התמונה אמיתית,  “התקשרו להרב ברלנד ושאלו אותו אם זה נכון, אז הצדיק ענה שזה הוא הייה בתוך האש”. נשמע הזוי?, לא אצל של ‘שובו בנים’..

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הייתי שם! וראיתי את זה בעיניים שלי! זה היה באותו זמן שהרב צעק בשיעור בשידור חי בטלפון שכל ההרים מסביב רשב”י בוערים באש כי הצדיק הוא כולו אש ורק מי שיכול להיכנס בתוך האש יכול להיכנס לחבורה של רשב”י כמו שכתוב באדרא בזוהר
  אפשר לשמוע את כל השיעור בטלפון 058-328-7777 שלוחה 21

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • זה הצדיק האמת אין אחרת אין! פעם אחת אני חלמתי שהרב אומר לי לבוא אליו ולא שמתי לב לחלום ובאותו יום בלילה אבי שיחי היה אצלו ואמר לו אמרתי לבת שלך שתבוא למה היא לא באה …..

   מיכל |
   הגב
 2. אישפוז בכפייה לברסלבים המפוסחים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. נשמח אם בעל התמונה יעלה את התמונה המקורית מהכרטיס של המצלמה, גם כי הקשקוש האדום מכוער, וגם בגלל שתמונה מקורית אפשר לוודא שלא נגעו בה עם כלים מקצועיים, ולסתום את פיות המקטרגים למניהם.

  ישעיה |
  הגב
  • צריך להוסיף ולומר שכחסידי הרב ראינו כבר הרבה ניסים ואותות ורמזים אמיתיים, ולמרות שמקובל עלינו שצריך להאמין בתמימות ופשיטות, וכולנו יודעים בחוש שהרב היה איתנו במירון ונמצא איתנו בכל רגע ושניה – במקרה של התמונה הזו יש לחשוש שהשונאים למניהם העלו את זה כדי לתת לעמך הזדמנות ללעוג לנו, ולראיה התגובות שרואים שזה מביא. רמז לדבר זה עצם העובדה ששוחררה תמונה ברמה כזו נמוכה שאין אפשרות לוודא את מקוריותה. וידוע לכולנו על חצי החולק שהוא מונח בהפקה של תמונות של ניסים ונפלאות, ומי מונע ממנו ומשכמותו לייצר תמונה כזו? כולנו צריכים לעשות קריעה על עצם העובדה שאני כותב כאן ואתם קוראים כאן באתרא הדין, וה’ הטוב יקבל את תשובתינו ויהפוך הכל לטובה אמן.

   ישעיה |
   הגב
 4. מה שקצת מכיר יודע הרב הוא כל יכול הרב כדורי זצ”ל אמר עליו שהוא שולט ב24 בתי דין בשמיים אפשר לשאול זאת את הרבנית שתחיה. אז מה זה בשבילו לבא בתוך אש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב