“התנפלו עליו 15 אנשים והשכיבו אותו על הרצפה” (וידאו)

בריאיון לרינה מצליח בתכנית “פגוש את העיתונות” מספרת חמותו של החשוד המרכזי שנעצר על “החתן”, “הדרך שלו בלי שום ספק היא לא דרך של אלימות הוא מתמקד בלימודי קודש הוא בחור מאוד נעים, בחור עדין ורגיש. יש לו נפש מאוד אכפתית ודואגת. כל מה שמעניין אותו זה ללמוד תורה” {חמותו של החשוד בדומא}

הפרשייה שמסעירה את המדינה:  במהלך השבוע הותר לפרסום כי מספר צעירים יהודים נעצרו בחשד להצתת בית משפחת דוואבשה בכפר דומא, שהביאה למותם של שלושה מבני המשפחה.

בריאיון לרינה מצליח בתכנית “פגוש את העיתונות” מספרת חמותו של החשוד המרכזי  שנעצר,על האישיות והפרופיל של חתנה “הדרך שלו בלי שום ספק היא לא דרך של אלימות הוא מתמקד בלימודי קודש הוא בחור מאוד נעים, בחור עדין ורגיש. יש לו נפש מאוד אכפתית ודואגת. כל מה שמעניין אותו זה ללמוד תורה וקודש, בזה הוא מתמקד. כל האירוע הזה לא קשור אליו”, סיפרה.

לדבריה,  אף אחד מחבריו והוא לא הביע בעבר עמדות לפיהן יש לפגוע בערבים.
חמותו מספרת על המעצר של השב”כ, “הוא נעצר כשיצא מהרכב שלו, לפתע התנפלו עליו 10-15 אנשים לבושים בבגדים אזרחיים, הם נתנו לו אגרוף בבטן והשכיבו אותו על הרצפה. כל זה בלי להסביר לו למה”, סיפרה נ’ חמותו של החשוד. “הבת שלי הייתה יחד איתו ברכב, היא הייתה בשוק. היא הוציאה את המצלמה כדי לצלם את האירוע ומיד מישהו התנפל עליה, לקח לה את המצלמה ומחק את התמונות”.

 

פרקליטו של החשוד, עורך הדין איתמר בן גביר דיבר בחריפות כנגד תנאי מעצרו הקשים: “העלימו אותו במרתפי שירות הביטחון הכללי. אפילו לחלק מהדיונים בבית המשפט לא מביאים אותו, השב”כ חצה גבולות אדומים. הוא לא מאפשר לנו להיפגש איתו ולבדוק מה מצבו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.