דרמה פוליטית: גנץ יקים ממשלת שמאל – ערבים?

אחרי שהבטיח כי לא ייכנס לממשלה עם המשותפת יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מפר את הבטחת הבחירות שלו וממליץ על בני גנץ לפני הנשיא. כעת, יש לגנץ 61 ממליצים.

דרמה במערכת הפוליטית: יו”ר ישראל ביתנו ח”כ איווט ליברמן המליץ לנשיא המדינה להרכיב את הממשלה על יו”ר כחול לבן ח”כ בני גנץ
בכך לגנץ יש 61 ממליצים להרכבת הממשלה

אחרי שהבטיח כי לא ייכנס לממשלה עם המשותפת יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מפר את הבטחת הבחירות שלו וממליץ על בני גנץ לפני הנשיא. כעת, יש לגנץ 61 ממליצים.

ליברמן הסביר את החלטתו ואמר כי “הסכנה היותר גדולה מן הקורונה היא הבהלה מן הקורונה. איני יודע כמה ימותו מקורונה, אבל חושש יותר מהתאבדויות של אנשי עסקים, בעלי עסקים קטנים. עובדי מדינה יקבלו את השכר”.

מוקדם יותר היום, שאל הנשיא ריבלין את נציג כחול לבן, ח”כ משה (בוגי) יעלון על הסיכוי להרכבת ממשלה, וזה השיב לו שהם שוקלים את כל האפשרויות. בהמשך הגיעה הרשימה המשותפת שהודיעה על המלצה גורפת על גנץ

“כבוד הנשיא, כדי לא למשוך את הזמןף אנחנו סברנו וחשבנו שזה לא מנומס להודיע לנשיא להודיע על החלטתנו דרך כלי התקשורת”, אמר יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן לנשיא, “אנחנו נמליץ על בני גנץ מסיבה מאוד פשוטה: אנחנו במערכת הבחירות האחרונה אמרנו שהכי חשוב זה למנוע מערכת בחירות רביעית. גם הודענו שאנחנו מאוד תומכים בממשלת חירום לאומית. הדבר הכי הגיוני זה שתי המפלגות הגדולות ביחד, 69 מנדטים. יש להם רשת בטחון לפחות של ישראל ביתנו, יש רוב מוחץ ואפשר לחסוך את כל התהליך של הרכבת ממשלה”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוראת שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א

  הנה הוראת שר התורה הגר”ח קנייבסקי שליט”א לתלמודי התורה הליטאים באשר להמשכת הלימודים נמשכת. למרות הצווים המפורשים של משרד הבריאות, ההנחיות וביקורי השוטרים הבוקר במוסדות החינוך, הגר”ח קנייבסקי הורה שוב
  “להמשיך ללמוד כרגיל” בכל תלמודי התורה בארץ ישראל.

  והיוםנודע, כי לאחר פרסום הצו של משרד הבריאות, האוסר על קיום לימודים במוסדות החינוך, אחד ממנהלי החיידרים הגיע היום לבית הגר”ח ושאל שוב האם להודיע מחר על הפסקת הלימודים. ר’ חיים ענה: “להמשיך ללמוד כרגיל”.

  המנהל חזר ושאל אם ההוראה היא חד משמעית גם במידה שפתיחת הת”ת תגרור קנסות וביקורי פקחים, וקיבל תשובה חד משמעית שלמרות הכל להמשיך בשגרת הלימודים.

  כזכור, אתמול הורה הגר”ח קנייבסקי שליט”א לאחר ששמע את כל הצדדים להמשיך ללמוד בתלמודי התורה תוך כדי הקפדה על כללי הזהירות של משרד הבריאות. בכל תלמודי התורה נערכו הלימודים כרגיל מלבד כיתות הגנים.

  כזכור הבוקר הגיעו פקחי משרד הבריאות למספר ת”תים וישיבות, כשברובם המוחלט הגיעו מנהלי המוסדות להסדר עם השוטרים והלימודים נמשכו.

  כך גם בעולם הישיבות, המשיכו הבוקר את סדרי הלימוד כרגיל, מלבד ישיבה אחת בפ”ת, ישיבת אור ישראל, שם לאחר דין ודברים הבוקר עם השוטרים – הורה הרב יגאל רוזן , היינו “הרב” החשוד שמגייס בני תורה לצה”ל השמד והזימה וכו’ הוא הורה לסגור את הישיבה. כי “בדרך שהאדם רוצה לילך מוליכין אותו” המבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב